reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Chciałabym mieć już go przy sobie, męczy mnie ta bezczynność oraz turlanie się z brzuszkiem i na dodatek te głupie pytania -Kiedy urodzisz?

No i marzenie sie spelnilo! Masz go juz przy sobie! A i odpowiedz na pytanie: kiedy urodzisz tez juz znasz. Jeszcze raz graulacje!!!

 
Serdeczne gratulacje dla Julii:-)
Najlepsze jest to, że jeszcze wczoraj o 22ej tak pisała:
Ja też po wizycie,rozwarcie na opuszek,szyjka rozpulchniona i miękka...Mój gin mi powiedział,że chociaż dziecko już donoszone to i tak nigdy niewiadomo kiedy poród nastąpi.Z małym Ok. waży więcej niż 3 kg. no i zastój nerek się u niego zmniejszył do normy dlatego bardzo się cieszę:tak:
Chciałabym mieć już go przy sobie, męczy mnie ta bezczynność oraz turlanie się z brzuszkiem i na dodatek te głupie pytania -Kiedy urodzisz?

Nie znamy dnia ani godziny


A u mnie cisza:-(

No Agusiu dawaj dawaj bo ja jestem w kolejce po Tobie! Widzisz jakoś nie ma reguły co do kolejności Julii maluch miał termin na 17ego .

Ja dziś w nocy nie mogłam spać ,położyłam się po 12stej a wierciłam się jak nie wiem co . Tak było gorąco że hej i do tego mała ze mną spi od jakiegoś czasu - bo potem jej już nie pozwolę. Obudziłam się i dobrze , że powoli odwróciłam głowę bo wystawiła łokieć i akurat trafiłby w moje oko , ale fart.

Ja nie mogłam usnąc i do pierwszej trzaskałam Sudoku. Potem około 4ej Olek przyszedł do nas i już też w zasadzie spałam jak mysz pod miotłą czujnie . Potem pielgrzymki do toalety..nie no wariactwo. Pewnie jak usnę w ciągu dnia. Dopiero zjadłam śniadanko - ale tylko płateczki bo nie mam apetytu.
 
Ostatnia edycja:
Aguś ucałuj małego z okazji urodzin a i twoja dzidzia może jeszcze dziś zrobić braciszkowi prezencik w końcu dzień się dopiero zaczął :-):-):-):-)
Magda u Ciebie też już prawie godzina zero , ja też wczoraj pielgrzymki uskuteczniałam do łazienki, odprowadziłam małą i miałam iść spać ale mi się nie chce
 
a ja spałam jak zabita - nawet siusiu wytrzymałam do rana.
Julia GRATULACJE

Magdziarko, Agusia czy nie uważacie ze dziewczyny sie wpychają bez kolejki ;-):-D
 
reklama
Do góry