reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
na pewno Aniu na pewno wie że czas go nagli :-D
JA spadam spać bo już oczka mi się zamykają spokojnej nocki wam życzę papapa :tak::tak::tak:
 
reklama
Dobry wieczór Mamusie!
przebrnęłam w końcu przez wszystkie posty ;-) Tyle się dzieje, że nie można za Wami nadążyć:-)

Od wczoraj mam kiepskie samopoczucie - chyba zaczynają wykańczać mnie te upały. Ciężko mi chodzić, bo brzuszek już wielki i bardzo nisko, nogi mam tak spuchnięte, że mieszczą się tylko w jedne buty :wściekła/y:ale może jutro uda mi się gdzieś znaleźć jakieś sandałki. Jak pomyślę, że muszę wdrapywać się na drugie piętro, to nie chce mi się wychodzić - a zakupki ktoś musi zrobić :tak:

Śmiejecie się ze swoich mężczyzn, że zaraz zacznie się piłkarskie szaleństwo, a ja Wam powiem, że sama czekam z niecierpliwością:-D. Jak były mistrzostwa świata w 2006 roku, to przegapiłam może z 4 mecze - obejrzałam prawie wszystko !
 
Ale naprodukowałyście....ale to dobrze bo jakos tak bez paniki przedporodowej życie toczy się swoim rytmem. Mąż szczęsliwie wrócił z Warszawy ale na trasie był śmiertelny wypadek. Jutro udało mu się umówić na rozmowę w pensjonacie koło Olsztyna , więc będzie bliżej niz ma do pracy. Ja też idę do wyrka bo mnie kregosłup napiernicza i mały tak sie wbija w kanał że co krok muszę zginać się z bólu..ale wytrzymuję...Miłej nocki laseczki:-)
 
Głuszku,Behemotku gratuluje pomyślnych wizyt!:tak:

Ja też po wizycie,rozwarcie na opuszek,szyjka rozpulchniona i miękka...Mój gin mi powiedział,że chociaż dziecko już donoszone to i tak nigdy niewiadomo kiedy poród nastąpi.Z małym Ok. waży więcej niż 3 kg. no i zastój nerek się u niego zmniejszył do normy dlatego bardzo się cieszę:tak:
Chciałabym mieć już go przy sobie, męczy mnie ta bezczynność oraz turlanie się z brzuszkiem i na dodatek te głupie pytania -Kiedy urodzisz?
 
kasiau ale tak wychodzi z usg :-D - będzie z dużym brzucholem a kość udowa krótka - śmiejemy się że bedzie taki jak jego dziadek. Marysia była na odwrót - szczupła i długie nogi.

Jezu dziewczyny ja też tak puchnę ze masakra - w ogóle nie mam kostek. Normalnie szok. Nogi mam jak kolumny Zygmunta.... A usta mam takie jakbym sobie silikon wszczepiła :laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry