reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Przybywa "wierciuszków" do naszego grona............. Wszystkie szczupłe mamy niech się nie martwią, moja bardzo chuda koleżanka jest w 20 tc i nic jeszcze nie czuje, z oatstniego USG wynika ze wszystko jest OK.

Kasiau30 wczoraj moja gina popatrzyła na mnie z politowaniem i poradziła żeby chodzić jak najwięcej na spacerki. Kazała łykac NO SPE a nawet przy ciągłym bólu łykac po jedenj tabletce co 8 godz. Trzeba się tk wyrabiac z pracą, że nie przekraczac przynajmniej tych 8 godz, albo robić dłuższe przerwy.

Trzymajcie się wszystkie "pracujące":-))))))))))
 
a rany, zajrzałam do was i jak patrzę na zdjęcia waszych cudownych dzieciaczków, to aż się łezka kręci:blink: jak to było rok temu:tak: eh... :-)
 
Dziewczyny ja tez nie mam apetytu. Otwieram lodowke i zaraz zamykam , na nic nie mam ochoty. Troszke zaczynam sie martwic bo dzidzia nie daje zdnac od doby. Ale tak juz kiedys bylo wiec moze troszke leniwe. Ja za to tyje bez apetytu i nie wiele jem,wiec to jest troche dziwne. Za to brzuszek nie duzy.
 
Zobaczymy jak to naprawdę w tym brzuchem w biodrach po porodach :tak:...najważniejsze, żeby było zdrowe...a co do rozstępów, to naprawdę nie ma się czym przejmować...one bledną z czasem, a my i tak będziemy szczęśliwe widząc nasze Maluszki :-) Ja mam rozstępy na dole brzucha, ale nigdy nie byłam szczupła, więc przywykłam do nich...mam nadzieję, że uda mi się dzisiaj zrobić zdjęcie brzucha :blink:
 
reklama
Do góry