reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witam z rana. Melduje sie w dwupaku jednak chyba cos mnie zaczyna brac . Bzruch mnie boli jak @ i twardy co jakis czas . Mam nadziejej ze do wiefczora wytrzymam. Teraz maz w pracy i to kawalek drogi od domu wiec na 100% by nie zjechal.
Lece na zakupki bo jutro swieto i sklepuy pozamykane.


Ooooo bierze...magdalenkakol no no może się nam rozpakujesz przez ten długi weekend.

A ja zostałam obudzona smskiem, a miałam plan poleżec. W sumie to dobrze, że wstałam posprzatam kuchnię bo mąż wczoraj gotował. Jedzenie pyszne ale kuchnia:szok:
Potem wiadomo sprzatanie , neurolog na 11;30 , dentysta na 14:00..w międzyczasie zakupy i tak się kręci....Idę na kawkę.
 
reklama
Hi hi ja już też sprawdzałam kiedy jest następna pełnia :-D:-D:-D i wypada na termin wyliczony przeze mnie ;-) byleby dotrwać :baffled:
Mata to ja też według moich wyliczeń mam na 18 czerwca, ale ja chcem urodzić 14 i to późnym wieczorem:-D:-):tak:

Aja dzisiaj dzieci zostawiłam w domu bo jakieś katary sie przyczłapały. Niech odpoczywają sobie troszkę, więc z tego tytułu będę miała urwanie głowy. Trzeba większy obiadek ugotować, non stop sprzątanie i wieczne wymyślanie atrakcji, bo ja nie lubie jak dziciaczki siedzą przed bajkami.
Pozdrawiam dzisiaj wszystkie mamusia!!!!!!!!!!!
magdalenkakol a ty jeszcze poczek z tym rozpakowywaniem sie
 
Głuszku mam podobne objawy oprocz rozowej wydzieliny. Mam sluzu duzo ale jest przezroczysty.

Ja też sie dołączam do tych wszystkich dolegliwości oprócz różowej wydzieliny, ale śluz to po nogach sie leje:baffled:. Ale wczoraj był dzień bez bulu i nie brałam zadnych zalecanych przez doktora tabletek, ciekawe jak będzie dzisiaj.

agusia04 a ja czekam do 38 tygodnia i wcielam w życie twoją metodę, chociaż na koniec poszaleć:-), bo przecież czeka nas długi okres posuchy:baffled:.
 
Magdziarko - dobrze ze jestescie po diagnozie, to zawsze krok do przodu. Wierze, ze ustawicie Olkowi leczenie i bedzie super!
Asiowo - ciesnienie na bank CI sie unormuje, najwazniejszy jest spokoj...
Głuszku - moze Ty przejdz sie do lekarza, wiesz, rozwo wydzielina, skurcze.... niech Cie ktos zobaczy...
Magdalenkakol- no, no... jeszcze nam sie tu rozdwoisz lada moment...

A ja wczoraj wieczorem poszlam na pedicure - wieczorem czyli po 21.30. Wrocilam przed polnoca. Ale stopy jz mam w lepszym stanie, choc po takich zaniedbaniach do idealu daleko...
Dzisiaj na 12.40 ide do gina. Troche sie denerwuje. Brzuch mi twardnieje, ale najgorsze jest to takie ogolne "rozbicie", to ze nie dam rady oddychacrusc sie - normalnie plakac sie chce. Wczoraj jak musilam isc na poddasze - po raz n'ty to od pietra szlam prawie na czworaka... Ach, szkoda slow. Mam jeszcze czas by urodzic, ale nie wiem jak dotrwam do konca... Czy sil mi na porod wystarczy...
 
dzień dobry, dwa dni nic nie pisałam, ale od czasu do czasu czytałam Was, sama juz nie pamietem co miałam napisać, za duzo info na raz:angry::angry::angry:
Madziu najwazniejsze ze wiadomo co Olkowi jest i jak to leczyć, wszystko się unormuje zobaczyć będzie na pewno dobrze:tak::tak:
Magdalenkokol chcesz juz sie rozdwajać?daj znać co i jak, tzrymam kcuki za Ciebie
Joaś Ty droga mamusiu masz kilkarazy więcej siły niz my!!!!!!ja mam tylko jedno dziecko i jest mi ciężko0000000, podziwiam Ciebie moja droga:tak::tak::tak: człowiek od razu się lepiej czuje po takim pedicure:tak::tak::tak:
ja sobie ledwo sięgam do stóp:crazy:
dobra czytam dalej zaległości:tak:
 
Na innym forum znalazłam cytat smsa od snoopy ( z wczoraj):

Ale jaja mam skurcze i lekarz mówi że moge zacząć rodzić już w nocy!Fenka już nie kazał brać a wody mi odpływają ciurkami...


ciekawe co sie z nią dzieje!!!
 
Kochane jesteście ;) Leże jeszcze na patologi bo mam sie wyspać a mi sie wcale niechce... Skurcze chyba ze strachu miałam bo teraz ustały

To napisała chwile pozniej...
 
Dziekuje za wsparcie... :)
Z jednej strony chciałabym juz urodzic, bo te bóle brzuszka, pachwin i kregosłupa sa czasem nie do zniesienia..., ale z drugiej strony wiem, ze mała ma jeszcze czas! ehhh...
Dzis cisnienie dalej podwyzszone...
Dziewczyny 3majcie sie, miłego dnia!
 
Jestem na zdechnieciu od 2 mam ciagle 2cm rozwarcia a przez skurcze zygac mi sie chce! - to juz sms z ostatniej chwili...
 
reklama
Do góry