reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
A ja dzisiaj wyspałam się jak nie pamiętam kiedy. Kacperski znów przespał nockę u siebie ufffff:-). Wczoraj miałam zebranie w przedszkolu i za tydzień jest akademia z Okazji Dnia Matki połączona z Dniem Ojca. Kurczę nie mogę się doczekać. Pierwszy występ synka, jestem tak przejęta, że cały czas myślę jak to będzie. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję tylko, że będę mogła iść. I albo dzidiza niech rodzi się teraz, albo niech poczeka;-);-);-);-);-);-)(żartuję)
Dopadło mnie tylko lenistwo przeogromne. Ale zaraz lecę na jakieś zakupki bo przecież jutro Święto i wszystko pozamykane.
 
reklama
Asiu może i kilka dni:tak: wszystko niby mam już przygotowane tzn. rozwarcie, szyjki nie ma, mały w kanale rodnym ale bez skurczy to niewiele zdziałam:-D
położna stwierdziła że małemu się nie spieszy woli posiedzieć sobie jeszcze:-)
brzuch stawia mi się czasem dość mocno ale mimo wszystko mam wrażenie że małego leniuszka mam pod sercem:tak: i do końca maja nie wykluje się:sorry2:
 
A jednak Snoopy szykuje się do rozpakowywania, może nawet już tuli maleństwo :tak::-)

Moja mała też coś niecierpliwa jest, bo wczoraj tak mi na szyjkę napierała, że usnąć nie mogłam i do tego bół jak na okres :baffled:

Wczoraj do męża się śmiałam, co by zobił, jakby okazało się, że już zaczynam rodzić, a w domu dalej nic nie przygotowane, pewnie latałby jak ze sr.... :-D:-D:-D
muszę mu szczegółowe instrukcje napisać co i jak, bo w razie jak pojadę do szpitala, a jeszcze nie będzie wszystko przygotowane, to żeby się orientował co i gdzie ma być, bo inaczej jak wrócę, to zawał gwarantowany :-D:-D:-D
 
ja jeszcze musze napisac instrukcje do Marysi :-D:-D:-D bo ona się teraz taka zrobiła że wysztsko musi być coddziennie tak samo.... normalnie zrobisz cos inaczej to wrzaski i bunty..... dlatego moze tak nam ciężko ostatnio ze wypadły nam poranne spacery bo leje jak z cebra. Po południu już lepiej więc spacerujemy w mrzawce. Śmiać mi isę chce bo łaża tylko wlasciciele psów i my. Oczywiście reszta dzieci nie wychodzi bo u nas na osiedlu wszystkie z cukru są wiec słusznie sie rodizce boją że się roztopią :-D:-D
 
Witajcie dziewczyny! jednak nie odbyło sie bez przeprowadzki do tesciów:sorry2: Wpadłam sie tylko przywitac i juz bede nadrabiac zaleglosci;-) z jednej strony ciesze sie ze mieszkam u tesciow bo nie musze siedziec w tych farbach i gładziach
:tak: i jest tutaj jest internet i swieze powietrze:-) no to zaczynam czytac...
miłego dnia zycze wszystkim!!!
 
Magdalenko, czyżbyś miała być następna :-)
A ja rano byłam na zakupach i tak mnie brzuch ciągnął, że myślałam, ze się do domu po schodach na to 3 piętro nie wdrapię... Ale jakoś poszło.
 
reklama
Joas-miom skromnym zdaniem najlepiej by bylo,gdybys sobie wiecej pomocy zorganizowala-moze ta Ela moglaby czesciej przychodzic?Inaczej zameczysz sie,dziewczyno!Trzymam za Ciebie kciuki!:-)

Dzis snilo mi sie,ze zaczela sie u mnie akcja porodowa,ale dostalam strasznego krwotoku.Jak sie obudzilam to bolal mnie brzuch,jakbym miala okres,ale na szczescie w majtaskach bylo sucho.

Milego dnia wszystkim!
 
Do góry