reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dziewczynki. Miło się Was czyta. Tyle pięknych i ciepłych słów pada z waszej strony. I aż serce rośnie. Byle tak dalej. u nas też się zanosi na rewolucj i w zasadzie nie wiadomo jaką. Sa dwie opcje. Mąż ma w parcy roczną rozmowę. Taka rozmowa decyduje o ew. podwyżce na następny rok i pozycji w firmie(nadmienię, że mieszkamy w Olsztynie, gdzie jest największe bezrobocie i mąz codziennie jeździ 90 km w jedną i 90 z powrotem). I teraz mąż wymyślił, że jak dostatanie na tej rozmowie( w marcu) to czego chce to się budujemy, gdyż mamy za Olsztynem kupioną działkę. Jeśli nie dostanie tego co chce, będzie szukał innej pracy i czeka nas przeprowadzka.

Co do spania to właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką takiego cuda, które Wam polecam. Cena może nie jest zbyt niska ale bardzo wygodna poduszka. MotherHood - wygoda, na którą zasługujesz. | Poduszki do karmienia dzieci i dla kobiet w ciąży.
 
reklama
dziewczynki oto moja dzidzia w 16 tygodniu . Niestety ciągle się zasłaniała i na większości zdjęć nie widać zbyt wiele. Poza tym nie mam skanera i kombinowałam żeby zrobić zdjęcie z nagrania DVD. Mąż by powiedział: blondynka!!!
7w78p6o.jpg

a ja dopiero zauważyłam że pod zdjęciami jest 2006 robiłam aparatem zdjęcie ze zdjęcia z USG i taką datę ustawiłam
6jf2u4l.jpg
 
magdziara-wspaniale fotki!Tez marze o 3D,ale planuje dopiero na marzec.
A oto zdjecia naszego Malenstwa z dzisiejszej wizyty u ginki:-)


img0002ho8.jpg

img0004td0.jpg
 
kasia.kl22
"Na ostatniej wizycie u lekarza tzn. 2 stycznia gin. zapytał się czy czuje ruchy jak mu powiedział że tak, to był w szoku bo stwierdził, żę "książkowo to ruchy powinno się czuć od 18 tygodnia". "
Uśmiałam się jak czytał te słowa. Dokładnie w poniedział usłyszałam to samo od swojego gina:tak:. Gdy powiedziałam że czuję ruchy to nie mógł uworzyć. Ztwierdził że zawcześnie i nie książkowo. No nic widać moje dziecko nie jest książkowe. Ja nie jestem gróba , mięśnie brzucha znikome i dzidzie już dawno można było przez skórę wyczuć.A już od 2 tygodni ja czuję jak się wypina i mąż też a od 2 dni tak kopie że w pracy ciężko siedzieć. Co będzie póżniej!!!!! Jeszcze fajniej.
Pamiętajcie wszystkie!!!!
Mniej zmarwiej więcej radości i cieszmy się tą chwilą, bo już nigdy nie będzie tak samo:-D
 
Dziewczyny, śliczne macie brzuszki!:tak::tak::tak::tak:
Mi przez święta urósł. I też jest trochę więĸszy niż w pierwszej ciąży. Ale wagowo podobnie. Oby tak dalej.
 
Cześć dziewczyny, wróciłam niedawno z sylwestrowego wyjazdu i znów zaczynam śledzić co u Was i Waszych Brzuszków.
Ściskam noworocznie!:-):-)
 
Maajka. Z którego tygodnia to USG.Pytam, bo widzę że takie dokładne to Usg. Badające wszystko! No i widać że laseczka ma takie długie nogi .Ja mam u swojego ginekologa wizytę w 20 tyg to chyba tez będzie takie dokładniejsze USG. W 12 tyg miałm badanie przezierności karku. To badanie USG 3D wykonałam w zupełnie innym gabinecie bo mój lekarz nie ma takiego sprzętu.
 
reklama
To ja się powtórzę z innego wątku, że ruchy poczułam 21. grudnia, czyli jakiś 16 tydzień. No i codziennie Ktoś tam mi się wierci. Najpierw były takie "bulgotania", a teraz leciutkie kopniaczki.:-)
 
Do góry