reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mam prośbę do wszystkich kobiet….; -). Pomożcie mi w pisaniu pracy licencjackiej.

Jestem studentka 3 roku zdrowia publicznego i mam do przeprowadzenia ankietę sprawdzająca świadomość kobiet na temat odpowiedniego przygotowania organizmu do prawidłowego rozwoju płodu.

Badam dwie grupy kobiet. Kobiety będące w ciąży z pierwszym dzieckiem i kobiety w grugiej i kolejnej ciąży.

Bardzo proszę o pomoc.

Odezwij sie na mój adres e-meilowy natkawalczak@wp.pl i przesle ankietę do wypełnienia-potrzebna mi każda ilość ankiet… a wręcz jak najwięcej się da dlatego jak możesz to prześlij tą ankietę do swoich koleżanek. Na wypełnione ankiety czekam do 25 maja gdyz po tym terminie na podstawie tych ankiet pisze dalej prace licencjacka.

Bardzo mi pomożecie, gdy wypełnicie tą ankietę.

Pozdrawiam i czekam na informacje zwrotną.
 
reklama
super to iwoszek nam swoj porod dokladnie opisze;-)
madziu wiec nie musisz sie juz martwic ze wczesniaczek bedzie, ale ze lakarze sie az tak pomymili???

Ja wlasnie skonczylam jesc obiadek (godz mi to zajelo) dwa razy sobie dokladalam i czuje sie dobrze;-) zoladeczek mi sie chyba naprawil;-)
 
Mam już wyniki. Kwas moczowy w normie, ale mam ślad białka w moczu i juz nie wiem co o tym mysleć, a do ginki od godziny bezskutecznie próbuje się dodzwonić :-(
 
Wchodzę ja sobie spokojnie na bb, a tu :

Jak teraz spałam to mi się śniło, że Behemott urodziła....była jak ze zdjęcia z watku zamknietego...może to proroczy sen...Tylko niech ona wróci z tych Katowic:laugh2:
No zbladłam...
Wracam w poniedziałek, ale niech się Twój sen, Prezesie, spełnia po 20 czwerwca!!!


Cześć Dziewczynki!

Dzisiaj mnie totalnie zatkało... Listonosz przyniósł mi awizo zamiast paczki (zamówiłam pościel, prześcieradła i takie tam) z komentarzem, że paczka jest zbyt duża i mam ją sobie odebrać z poczty :szok::szok::szok:
Szczyt bezczelności - przecież zamawiam takie rzeczy przez neta właśnie po to, żeby mi je dostarczyli do domu, a nie żebym je sobie odbierała z poczty - oczywiście po odstaniu swojego w kolejce, bo to akurat główna poczta kołobrzeska, na której zawsze jest kosmiczna kolejka... Zaraz będę dzwonić na pocztę i zrobię awanturę, bo nie mam zamiaru taskać żadnych paczek :angry: :angry: :angry:

No po prostu utłuc dziada! Mam nadzieję, że im nakładłaś w uszy!!!
 
A ja się głowię i głowię... Majka to moja opcja, na co małż odpowiada Zośka... Bardzo ładnie, tylko tak ma na imię większość córeczek moich koleżanek... Ech, nie wiem ci ja co począć... Może jak się urodzi to się przedstawi?
 
reklama
Do góry