reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
taaa
i opone na nerkach
i walki pod pachami
i ramiona wielgachne
a w lokciach - doleczki:zawstydzona/y:

ale co tam - wkrotce bede mogla zaczac cos z tym robic:happy:
 
Snoopy, jestem nadal w dwupaku i trochę mi przeszło:sorry2: ale dzięki za troskę:-)

Z tą paczką to jakieś chore jest, listonosz - znaczy raz że facet, a dwa za to mu w końcu płacą - i co, nie moze?? Agacina, nie krępuj się, rób aferę bo masz rację.

Asiowo, Snoopy ma rację, pazurki i łokcie w ruch - weź przykład z tych wszytkich strasznie obłożnie chorych babć w moherze - jak trzeba się wcisnąć to ile taka babuleńka nagle ma sił w sobie. Zobaczysz, za pierwszym razem będzie dziwnie, ale jak się przełamiesz to już Ci nikt nie podskoczy :-)

A ja tak w ramach tego, ze już mi lepiej, jadę sobie na wycieczkę do Obi, po płyty na półeczkę dla Bobika:rofl2: obiecuję się nie rozdwajać, chociaż nie powiem, już bym chciała:rofl2:
 
Ja dziś byłam w pracy zawieźć zwolnionko i trochę popracowałam, zakończyłam parę spraw ale nogi mi spuchły i nie mam już na nic siły , nie nie wytrzymałabym już w pracy to za bardzo męczące
Widziałyście są już mamy na luty a i my się przesunęłyśmy do przodu
 
Myszka - ale dzidzia urodzona przed terminem 3 tyg to wciaz wczesniak!!! Siedz na pupci i odpusc sobie Obi
 
reklama
ja jak rece biore do tylu to na plecach robi mi sie taka zakladka z tluszczu!!! na poczatku panikowalam bo zawsze mialam malo tluszczu a tu takie skrzydliska;-) teraz mnie to smieszy;-) bo jak moje rowiesniczki za pare lat beda sie meczyly w ciazy to ja juz bede miala super figurke i malego szkraba juz na swiecie;-)
 
Do góry