reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
eh... musiałabym kiedys spróbować, hehe...
jak narazie to wcisłam sie tylko razw kolejce na badania...
jak sie tylko da to mąż wszytko załatwia, bym ja niepotrzebnie sie nie denerowała... ehhh
 
reklama
Wlasnie myszka ty powinnas teraz juz lezec a nie mykasz po sklepach;-)
Asiowo sie muwi slepy czy co?? do mnie raz baba po 40 w trawaju ze mogla bym ja puscic a ja jej ze nie to ta z morda do mnie a ja spokojnie dzwonie do siostry i mowie co i jak ze ja w ciazy ta tu taka akcja, babie sie glupio zrobilo i poszla na koniec;-)
 
Witajcie. Nie bylo mnie bo bylam w szpitalu. Wczoraj w nocy dostalam skurczy i maz zawiozl mnie do szpitala. polzealam troszke porobili badania i dzisiaj wypuscili. Okazlo sie ze w/g badnia i usg dzidzia jest domnoszona . 39 tyd. waga ok 3800 noo ale ja wole czkeac jeszcze te 2 tyg . Teraz mam juz leki odstawione . Mam male rozwarcioe wiec raczej nie bede tak szybko rodzila.
 
Mam wiadomość od Iwoszka - jest jeszcze w szpitalu, ale jutro na 99% wychodzą do domku :-) :-) :-) Przesyła buziaki dla wszystkich czerwcowych mam!
 
Ja bym bardzo, bardzo, bardzo chciała Nelę... To mój numer 1 na liście imion :-) Ale mojemu mężowi się nie podoba i będzie Lena ;-)
 
reklama
Mam prośbę do wszystkich kobiet….; -). Pomożcie mi w pisaniu pracy licencjackiej.

Jestem studentka 3 roku zdrowia publicznego i mam do przeprowadzenia ankietę sprawdzająca świadomość kobiet na temat odpowiedniego przygotowania organizmu do prawidłowego rozwoju płodu.

Badam dwie grupy kobiet. Kobiety będące w ciąży z pierwszym dzieckiem i kobiety w grugiej i kolejnej ciąży.

Bardzo proszę o pomoc.

Odezwij sie na mój adres e-meilowy natkawalczak@wp.pl i przesle ankietę do wypełnienia-potrzebna mi każda ilość ankiet… a wręcz jak najwięcej się da dlatego jak możesz to prześlij tą ankietę do swoich koleżanek. Na wypełnione ankiety czekam do 25 maja gdyz po tym terminie na podstawie tych ankiet pisze dalej prace licencjacka.

Bardzo mi pomożecie, gdy wypełnicie tą ankietę.

Pozdrawiam i czekam na informacje zwrotną.
 
Do góry