reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja już po dzisiejszej wizycie:-). Miałam tylko USG i wyszło, że synek wielkoludem nie będzie jak to powiedział Doktorek. Na dzień dzisiejszy waży 3kg plus-minus 400g. Ale chłopak zdrowy. Mógłby być ciut większy, ale może łatwiej będzie się rodzić jak będzie maluszkiem. Powtarzałam badanie moczu i teraz wyniki wyszły idealnie. Żadnego białka i innych rzeczy. Nie wiem co to się ostatnio stało. Może Panie w laboratorium coś spartaczyły. ale najważniejsze, że już jest OK.
 
reklama
Z tym materacykiem to faktycznie kwestia estetyczna. Może i macie rację pod prześcieradełkiem nie będzie widać. Jakoś nie uśmiecha mi się wydawać kaski. A materacyk gryczano-kokosowy kupiłam razem z kołyską bo tak to pewnie też bym kupiła zwykły z gąbki.
A ja zaglądam jeszcze do Was bo goście mają opóźnienie i będą wieczorkiem. tak więc korzystam z okazji:-D:-D:-D:-D
 
Agusia to gratuluję udanej wizyty :tak::-)

Ja z niecierpliwością czekam na wyniki badań, gdzieś za godzinkę powinnam je mieć:tak: jestem dobrej myśli, bo dzisiaj cały dzionek w łóżku leżałam i opuchlizna na reszcie zmalała i nawet kostki widzę i bez problemu kapcie zakładam :-)
 
Cześć Dziewczynki!

Dzisiaj mnie totalnie zatkało... Listonosz przyniósł mi awizo zamiast paczki (zamówiłam pościel, prześcieradła i takie tam) z komentarzem, że paczka jest zbyt duża i mam ją sobie odebrać z poczty :szok::szok::szok:
Szczyt bezczelności - przecież zamawiam takie rzeczy przez neta właśnie po to, żeby mi je dostarczyli do domu, a nie żebym je sobie odbierała z poczty - oczywiście po odstaniu swojego w kolejce, bo to akurat główna poczta kołobrzeska, na której zawsze jest kosmiczna kolejka... Zaraz będę dzwonić na pocztę i zrobię awanturę, bo nie mam zamiaru taskać żadnych paczek :angry: :angry: :angry:

ja tez bym afere zrobila
co prawda na poczcie nie stije w kolejkach tylko mowie ze jestem w ciazy i korzystam z przywileju poza kolejnoscia - ale poniewaz jestes w ciazy - tym bardziej masz argument aby Ci przyniesli paczke pod nos. Pan listonosz nie moze - a Ty mozesz ja sobie przyniesc, tak?? Skandal
 
reklama
ja sie wczoraj nastałam za poleconym z zusu na poczcie:( Ludzie tylko patrzeli na mój brzuchal i puchniete kostki, ale zeby który przepuśćił... a gdzie tam:/ no ale niestety... ja sama nie umiem sie wciskać, a ludzie tylko się gapią...:/
 
Do góry