reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja miałam szczęście z materacykiem:) jak wprowadzaliśmy sie do nowego mieszkania to w 1 szafie znaleźlismy jeszcze kilka rzeczy dzieciecych, miedzyinnymi materacyk, a ze własciciel kazał nam wywalic czego nie potrzebujemy to materacyk został:) teraz tylko musze go doprowadzic do porzadku:) Rożek też znalazłam i becik do chrztu, wszystko jak nowe... :)
 
reklama
Dziewczynki gratuluję udanych wizyt :tak: nie martwcie się jeszcze troszeczkę i maluszki będą z nami:-D
Mata kochana nie panikuj jeszcze będzie tak, że urodzisz w terminie :-)
 
A ja tydzien temu na wizycie mialam juz prawie zgladzona szyjke, ale rozwarcie tylko na 1cm, chyba nic sie nie zmienilo, ale te kucie jest strasznie meczace i bolesne.... Wiecie co ja sie nastawilam ze raczej przenosze mimo tego ze jest jak jest bo malej przestalo sie chyba spieszyc:-):-):-):-)
 
moja kożanka miała 2 cm rozwarcia i zero szyjki w 28 tygodniu. Cały czas na fenoterlolu jechała do 37 tygodnia - urodziła w 39 tygodniu.

moja druga koleżanka miała w sobotę zero gotowości do porodu. Szyjka długa, zamknieta, bez rozwarcia tylko ze czop jej odchodził od tygodnia a w niedziele ni z tego niz owego urodziła - ale była juz po terminie dość sporo a poniedziałek miała mieć indukcję hihi:-)
 
Cześć Dziewczynki!

Dzisiaj mnie totalnie zatkało... Listonosz przyniósł mi awizo zamiast paczki (zamówiłam pościel, prześcieradła i takie tam) z komentarzem, że paczka jest zbyt duża i mam ją sobie odebrać z poczty :szok::szok::szok:
Szczyt bezczelności - przecież zamawiam takie rzeczy przez neta właśnie po to, żeby mi je dostarczyli do domu, a nie żebym je sobie odbierała z poczty - oczywiście po odstaniu swojego w kolejce, bo to akurat główna poczta kołobrzeska, na której zawsze jest kosmiczna kolejka... Zaraz będę dzwonić na pocztę i zrobię awanturę, bo nie mam zamiaru taskać żadnych paczek :angry: :angry: :angry:
 
a ja sie pożale, mogę prawda??
dopadły mnie jakieś skurcze, kij wie co to, bolą jak cholera na szczęście no-spa trochę pomogła, ale pewnie nie na długo bo mieszkanko mnie woła, tak ładnie prosi weź mnie posprzątaj bo już patrzeć nie można, a Kochanie, które obiecało że wstanie wczesniej mi pomóc ma wszystko totalnie gdzieś, śpi jak zabity, a jego jedyną reakcja było to, że zapytał, czy już rodzę skoro mnie tak boli... :sad::sad::sad: a do tego nie mam pojęcia skąd te skurcze, czy to dzidzia mnie straszy czy co, boję sie jak cholera, szlag mnie zaraz trafi albo siądę i będę ryczeć:sad: jeszcze do tego pogoda sie psuje, lać chyba będzie:sad: buuuu

Asiowo, fajnie Ci się z tym materacykiem trafiło, ja bym to za dobry omen wzięła:sorry2:
Snoopy, ty śpiochu :sorry2: smacznego życzę, skoro tatuś tak Cie rozpieszcza
 
reklama
Do góry