reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Moj tez Raczek!:-)Ale po poznaniu czlowieka,przyzwyczajeniu sie przestaje byc taki niesmialy;-)No i jest naprawde kochany,taki wrazliwy,ale i konsekwentny facet...
 
reklama
Ja też raczek ale nie mam problemów z wyrażaniem uczuć ja to chyba bym zamęczyła przytulaniem i pieszczotami a co do wrażliwości to prawda:-Dnadmierna
 
Aniknulko wg mnie masz mały zgrabny brzuszek a pupcie tez :tak:
A milkaa to te 85 kg ma chyba w pięcie!!!!!!!!!! Wyglądzasz na 65 góra. Wiesz co moze ty masz wagę zsputą? Mówię serio teraz.
 
agusia;
no nie wiem jak Tobie Pomóc z tym materacykiem... ja kupiłam do kołyski taki zwykły - z gąbki - przecież Dzidzia długo z niej nie będzie korzystała...
 
agusia - ale te plamy to kwestia estetyczna, nie? bo przeciez zafarbowala gryka
wiec odpuscilabym sobie - w lozeczku zawsze jest jeszcze przescieradelko...

jak ja kupowalam materacyk - kosztowal ponad 200 zl - szczerze mowiac zal by mi bylo wydac drugie tyle - a ten by sie poniewieral.
Jak bardzo ci przeszkadza - mozesz uszyc sam pokrowiec - tylko ze taki pikowany - jak orginalny z odpowiednich wlokien - tez tani nie bedzie:crazy:
 
No właśnie Milkaa ja tez podchodze to tego praktycznie - pod koniec czerwca moja mama kończy zajęcia. jest juz w domu - maż weźmie urlop po 30 i moja siostra jest po sesji, mój tata tez. teraz siotsra jest po cężkiej opercaji tego kolana i jeszcze ze 3-4 tygodnie zanim dojdzie do siebie. u rodziców remont, mąż ma w cholere roboty - nawet nie przyjedze na weekend także chyba by mi było cieżko.
Własnie z tego powodu o którym piszesz, też bym nie chciała przenosić ale jeszcze dodatkowo z powodu wagi Michałka.
jak sobie wyliczyłam z tego wzoru ze waga x2 z 32 tygodnia to nie jest tak źle - wychodzi 4100 :-D:-D:-D:-D
Acha no i im później urodze tym więcej kasy wezmę od pracodawcy :)
 
Czesc kochane mamusie;-) wpadam a tu juz kwietniowek nie ma;-) wstalam dzisiaj o 12:30 az sama w szoku bylam ze tak dlugo spalam;-);-) Tatko dla mnie zeberka dusi:-):-) mam nadzieje ze zjem ich duzo, bo je uwielbiam:-):-)
Co do materacyka to moja mama ma zamiar uszyc i wypelnienie chyba gdzies dokupia, tyle ze do kolyski, a jak bedziemy sie przezucac na lozeczko to niestety pewnie bedziemy musieli nowy kupic.... ale na razie nie trzeba;-)
 
reklama
Dziękuję dziewczynki - jesteście bardzo miłe ale trochę tych kg przybyło i w pupie i brzusiu- z jednego się cieszę, że nia mam rozstępów na
brzuchu ale zobaczymy jak będzie wracał do formy po porodzie;-)

Milka jaki wałeczek? ja tam nic nie widze ślicznied wyglądałaś i wyglądasz nawet z kg na plusie.:-D
 
Do góry