reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
O kurde po roku kolejna cesarka - hmm, lekarze jednak mówią, ze minimum 6 miesięcy musi upłynąc zeby zajsc w kolejną ciąże( pisze po porodzie przez cc) hmm ja to z 2 lata mialam bardzo wrażliwą bliznę. Teraz będzie prawie 4 lata więc luzik. :rofl2:
 
reklama
ja też pierwszego syna urodziłam tak niespodziewanie wcześnie i nic nie miałam przygotowane. teraz wolę mieć już zapięte na ostatni guzik. dlatego tak "chomikuję" już od miesiąca. do szpital nic takiego specjalnego nie zabieram- jak dostałam listę co mi w szpitalu przysługuje to aż się zdziwiłam... wychodzi na to że tylko mam zabrać rzeczy własnego użytku niezbędnne, mąż się śmieje że pojadę tylko z koszulą nocną, szlafrokiem i szczoteczką do zębów- jak w zk.:szok::-):-):-)
 
Snoopy, ja czytałam, że jest tak, że alkohol w mleku maminym znika po takim samym czasie, jak z krwi. Więc jeśli wiesz ile czasu potrzebuje Twój organizm na dojście do 0 promili po wypicu danej porcji alkoholu, to nie ma sprawy.
Ja z Wojciaszkiem (jak miał ze 2 miesiące) robiłam tak, że czasem po wieczornym karmieniu koło 20.00 pozwalałam sobie na odrobinę piwa, albo malibu z mlekiem, bo Wojtek budził się dopiero koło 2.00 w nocy.
 
Poleciałam szybko do lekarki - nie bardzo wiedziała czy to ukąszenia czy wysypka zawołała p. dermatolog i jednak ukąszenia. Dostałam pudroderm na swędzenie...w bloku mamy weterynarza, który ma od szczytu przychodnie już tez u niego byłam dostałam spray - muszę wypsikać chate....łóżka poprać pościele - tak więc czeka mnie ciężka robota. Ale strzeżonego Pan Bóg strzeże. Weterynarz powiedział, że teraz by bylo najlepiej jakiegoś psa sprowadzić to by pchełki na niego wskoczyły. Wiecie co trudno się mówi..tak się zdarzyło ale zła jestem troszkę bo roboty tyle i nogi teraz mam brzydkie..no i nie sądziłam, że takie cholerstwa można złapać w dzisiejszych sterylnych czasach
 
Ja osłonek nie kupuję. Przy Wojtku nie były mi potrzebne. Takie osłonki na pewno można kupić w każdym "dzieciowym" sklepie, więc jakby co to wyślę Małża.:-)
 
Magdziara - współczuje, rany mnie się to także jakoś nie moze zmieścic w głowie, ale co zrobisz, czasami tak bywa nawet w najbardziej sterylnym mieszkaniu. ;-)Ja to chyba pchłę widzialam 20 lat temu jak mialam w domu na parę dni kota. Nie mam zadnego psiaka teraz więc też jestem lekko zacofana. Teraz mojej mamy psiaki ciągle kleszcze przynoszą:-(Jak nie urok to .,..
 
Magdziarko, ja na to patrzę tak: dobrze, że to tylko pchły. A nie jakies inne paskudztwo. Mam nadzieję, ze nieproszeni gości szybko wyniosą się.

My za to jak co roku mamy inwazję mrówek w domu. Na szczęście nie gryzą, ale łażą wszędzie. Za to Wojtek ma radochę z obserwowania ich.:-D Lubię mrówki, ale nie koniecznie jak mi łażą po blacie i wynosza pół kuchni. Na weekend majowy jak pojecdziemy na Mazury to wystawimy jakies świństwo na mrówki.
 
Ja palnuje tak od 6 miesiaca zycia mojej dzidzi wrocic do normalnego trybu zycia a swieta to dobry moment, tylko mam nadzieje ze maluszek bedzie juz jadl normalne potrawy to mojego mleka juz tak duzo nie bedzie potrzebowal;))) w sensie ze jakies przecierki z gerbera bede mogla mu juz podawac;)))
 
Aniaw23 - bede miała cesarkę z uwagi na rozejscie spojenia łonowego, w pierwszej ciąży ta kośc łonowa tez się rozchodziła ale dopiero w 7 miesiącu, a wtej juz w 5 miesiącu. Tak niestety jest, jakbym rodziła siłami natury to miednica mogłaby się rozsypac a u mnie to jest prawdopodone:tak:
 
reklama
Własnie spoglądam na mój suwaczek i pozostało 38 dni - ale z uwagi na info od lekarza, ze cesarka będzie wczesniej to zostało mi 36 dni - no to już niewiele czasu nam zostało hehe, ja to mysle ze tak w drugiej części maja zaczniemy się rozdwajać :szok::blink: a wieloródki to na 100% :rofl2:
 
Do góry