reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
wczoraj wyleżałam sie w ogródku za wszystkie czasy:-):-D słoneczko swiecilo, tatuś zajmowała się córcią, a mamusia caaaały dzień leżała na bujanej hustawce, tak mi dobrze było:tak::tak::tak:
 
reklama
Wiesz co Magda, w Boogie Night w tym sklepie z pizamkami osttanio kupilam super komplet, koszula i szlafroczek taki lekki - naprawdę super i cena tez ok bo komplet kosztował mnie 90 zł, Dlatego chce tam jechac i kupic koszulke jeszcze jedną i majtoszki jakieś w H&M bo tam ceny bielizny są atrakcyjne. Aha i torbę jakąs musze poszukać , myslę o kuferku. :-):happy:
 
Madziarka tak Tobie zazdroszczę, ze to juz tylko 38 dni, kazdy kolejny dzień sie coraz bardziej dłuuuuuuży
Liliana ja Ciebie podziwiam ze utyłaś tylko kilo, sama bym tak chciała,a pan M sam jest pewnie zestresowany przed porodem ,
po burzy jest zawsze piękne słońce więc na pewno będzie dobrze, powiedz mi jeszcze moja droga, oczywiście jak możesz dlaczego będziesz miała cesarkę?
 
Ja już torbę mam spakowaną i pozostaje tylko czekać. Ciuszki na wyjście dla Maleństwa czekają w szfie przygotowane jeszcze tylko dla siebie coś podrzucę i jak M będzie jechał po nas to przywiezie. Wczoraj dorzucałam do torby pieluszki, a że kupiłam duże paczki to rozpakowałam, żeby nie brać całego opakowania i jak zobaczyłam jakie te pieluszki są maleńkie to aż się rozczuliłam. Jakoś ubranka maluszkowe pamiętałam jakie są maleńkie, ale pieluszki :szok::szok::szok:. Aż trudno było uwierzyć, że są takie tyciunie:-D:-D:-D
Wkładki laktacyjne kupiłam Baby Ono i mam jeszcze NUK.
A osłonek nie kupowałam, z Kacprem nie były mi potrzebne, a teraz to zobaczę. Jak będzie potrzeba to dokupię. Po co mają leżeć, a nuż okażą się zbędne:-)
 
taaa... - zgadnijcie, gdzie kotka wydała na świat swe potomstwo???.... w krzymkowym łóżeczku :szok: - a tak pilnowaliśmy zołzy.... :wściekła/y:

no właśnie kot chadza swoimi ścieżkami i ma gdzieś człowieka:sorry2: przy małych dzieciach odradzałabym:dry:

magdziarko wydaję mi się że jednak mogą to być pchły.:baffled:

A ja cały weekend w sumie spędziłam nad wodą z rodzinką.wieczorami byłam tak padnięta że o 21 nie miałam już siły na nic:baffled:
dzisiaj biorę sie za pakowanie torby do końca, robienie ostatnich zakupów; zaopatrzenie na w razie co chłopaki muszą mieć:blink: a w wolnej chwili skorzystam z pogody i pobyczę się na słonku:sorry2:
Miłego dzionka:happy:
 
Oj tak Dziewczyny leci ten czas. Nie wiadomo kiedy:-D:-D:-D Poród zbliża się do nas wielkimi krokami.
U mnie lekarz jak raz udało mi się przybrać 5kg przez miesiąc oznajmił mi bardzo grzecznie i żartem, że to trochę za dużo. Powiedział mi to w taki sposób, że nie poczułam się urażona. No i zdawałam sobie sprawę, że trochę przesadzałam z tym żarełkiem:szok:. Ale teraz jak to powiedział przybieram książkowo 2kg. na miesiąc i ani mniej ani więcej
 
Nie pamiętam, czy juz to kiedyś pisałam: Gdyby Pan Bóg chciał, żebyśmy rodziły przez brzuchy to byśmy miały w brzuchach suwaki:tak::-D

Magdziarko trafne określenie.:tak::tak::tak::tak:

Dziewczyny nie ma co się nakręcać. Nigdy nie wiadomo co będzie. A grunt to pozytywne nastawienie. Każda z nas pewnie ma obawy przed porodem, bo to raczej naturalne. Ale jak to się mówi tak nas matka natura stworzyła, że napewno sobie poradzimy i My i nasze Maleństwa szybko przejdziemy przez ten ostatni etap ciąży. Tego sobie i Wam Kochane Czerwcóweczki życzę.
 
reklama
azile nie martw się masz jeszcze troszku czasu:tak: ja właśnie zaczełam 36 tc do tego pierwszego synka urodziłam w 37 tc stąd wolę być gotowa:-)
 
Do góry