reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
A ja jak na Behemotta przystało uwielbiam koty:-)!!! U Mamy mam dwa- Behemott jest czarny, a Hella biała w czarne łaty. Mam tam też psa Rhodesian Ridgeback, wygląda to to obronie i faktycznie jest silny, ale ten nasz raczej zalizuje na śmierć:-D. Ale ja również uważam, że w bloku to raczej męczarnia dla zwierzaka.

Właśnie wróciłam z miasta- M pojechał na pierwszą w tym roku wycieczkę rowerową i... złapał gumę, no to pojechałam go ratować i okazało się, że moja 3 drzwiowa polówka to super pakowne auto- tylne siedzenia płasko, rower do bagażnika i fruuu !
 
reklama
Snoopy nie nakręcaj się na zapas:tak: mój też ostatnio leży główką do dołu i boli mnie krocze ale staram się odpoczywać i nie forsować. Co do CC to myślę na razie o naturalnym porodzie ale jeśli dzidzi będzie cięzko lub coś nie tak to lepiej CC maluszek i nasze zdrowie najważniejsze :tak:trudno taki nasz los Matek Polek:-)
 
Joanna kosmetyki na poprawę humoru to jest to! :tak: Na mnie działa jeszcze sprzątanie- jak mam ład dookoła, to i w głowie jaśniej;-).
Kiedyś był temat o samoopoalaczach, ja sobie chwalę garniera- "skóra muśnięta słońcem", udaje mi się bezsmugowo poprawić kolorek.
 
Ja kupiłam wkładki laktacyjne NUK podejżewam, że się przydadzą w szpitalu bo (tak myślę) że nadmiar będzie się wylewał i szkoda koszuli;-)
Co do osłonek to nie wiem nie kupowałam ale zaopatrzyłam się w bepanten podobno nawet nie trzeba myc sutków do karmienia a chłodzi i łagodzi
 
jestescie kochane naprawdę - jak mi miło że tyle komplementów usłyszałam. Myślami jestem przy was ale nie mam normalnie ani siły ani czasu nadrabiać. Chociaż zawsze starm się zaglądnąć raz dziennie czy na dwa zeby trochę was podczytywac a w szczególności ogądnąć fotki brzuszków i wasze zdjątka na zamkniętym. To moje ulubione watki!!!!
A dziś historii ciąg dalszy - pani w piaskownicy pyta się mnie to juz godziny do rozwiązania prawda?? Kurde mogłabym jej odpowiedzieć jak bym była złośliwa- nie minuty. Po czym prawie przez pół godziny pół piaskonicy rozprawiało ze jak to możliwe ze jeszcze 2 miesiące. Jedna Pani mi powiedziała że nie wytrzymam tyle. A ja już nie wytrzymałam i się jej zapytałam - A co myśli Pani ze pęknę???:-D:-D
Mamoociku z takimi się urodziłam ;-). Chociaż kolor się Panu Bogu udał :-)
 
Liliana bedzie dobrze. A takie dni to chyba kazda z nas ma. Ja mialam okropny pIatek poplakalam sobie i bylo. ok. Wyniczki po lekach na pewno sie poprawia a waga sie nie przejmuj kolezanka z innego forum, przez cala ciaze przybyla tylko 5 kg a dziedzi zdrowa jak dzwon i słusznejk wagi bo ponad 3 kg.
 
Gluszku mnie tez wszyscy sie pytaja kiedy rosdze a jak mowie ze w czerwcu to tez oo moze blizniaki..
ja w 32 tyg mialam +15 a ile bedzie na koniec az boje sie myslec. Oby przezyc do poczatku czerwca to bedzie bardzo dobrze.. noo i zeby w maju upalow nie bylo.
 
A ja najpierw sie przywitam, a potem poczytam zaległości z kilku dni
jak jest taka piękna pogoda to siedzę od rana do wieczora na dworze, rano sprzątam potem zakupki, następnie mała wraca ze żłobka i ganiamy na podwórku, a wieczorem po kąpaniu od razu spanie, same mi powieki opadają:sorry2:, no dobra zaczynam czytać zaległości
a ha Madziarko zrobiłam ciasto do pizzy z dodwójnej porcji, to M stwierdził ze za grube, marudzi ostanio gorzej niz ja:dry:
 
reklama
:-)Witajcie - Magda - ja w sumie to 13 kg przytyłam ale w połowie ciąży, teraz nie tyje tak mocno tylko dziecko rośnie, dziwni Ci lekarze i tyle, Mnie tylko martwi ta hemoglobina, ale leki zaczełam juz brać, sałatą i buraczkami sie opycham i wierzę, ze będzie dobrze. No tak co do stanów ,"depresyjnych" płaczących chwil , ostatnio mi się zdarza. Tak tez pewnie musi byc i nie uwazam to za cos głupiego. hehe:rofl2:
 
Do góry