reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Aniaw23 no widzisz..a chciał grubsze...ale jaja..trzeba pewnie zrobić z 1 porcji i pół..ale to sie z czasem sprawdzi i znajdziemy złoty środek:tak:

Dziewczynki ratujcie..juz kilka dni temu wstałam z pogryzioną noga bo spałam w samych majtasach a nogę wystawiałam z łóżka( to było u teściów) Stwierdziłam, że pewnie jakiś komar się obudził i mnie zaatakował...wczoraj wstałam rano po nocy we własnym domu dwa razy bardzoiej zgryziona i Olek też...:wściekła/y:Myslałam w pierwszej chwili, że to może ospa bo panuje u Olka ale już przechodziliśmy( chociaż mówią, że dwa razy tez można) a z resztą ospa by nie była tylko na nogach. :no:Czy to możliwe, że np przynieśliśmy do domu pchły od psa teściów!!! Jestem załamana mooje nogi wyglądają jak po jakimś trądzie - W XXI wieku:szok::szok:Dodam, że najpierw miejcs lekko mnie swędzi potemn wyskakuje taka grudka a dalej wiadomo..pewnie przez sen rozdrapuję. Jak myslicie co to???Lecę o 10 do zoologoicznego po taki puder na dywany i łóżka ...bo normalnie strach mysleć co będzie dalej
 
reklama
Cholender dziewczyny ja mam tylko laktacyjne wkładki Baby Ono
A tak na marginesie dzisiaj mam zamiar spakować torbę..czeka mnie wyjazd i chyba tę torbę zabiorę ze soba....
 
Liliana nie ma co sei przejmowac waga. Najwazniejsze ze maluch przybiera a lekarze nie raz musza swoje 3 grsze wtyknac. U mam super lekarz i on nie zwraca uwagi na wage .. ale kolezanka chodzi panstwowo i mnon stop dosatje ioper.. od polozmnej ze tyuje za duzo.. noo jakby mi tak powiedzila to na pewno bym sie odezwala i to chyba nie zbyt delikatnie. Ja tez mialam problemy z hemogłobina i tym to sie akurat nie przejełam zbytnio. Lykam zelzao i wiem ze bedzie dobrze,.
 
Ja ostatnio nie narzekam na samopoczucie...cieszy mnie fakt, że poród coraz bliżej bo już sięnie mogę doczekać maluszka w swoich ramionach. Co do poprawiaczy humoru - zakupy też ale nie zawsze, dobre jedzenie - zawsze, kąpiel relaksująca i ksiązka oraz lamoka wina, która juz nie pamiętam jak smakuję!
 
:-DJa też dzisiaj od rana tylko rozmyślam co kupic jeszcze do tego szpitala, czy wystarczy co mam itd, Po weekendzie majowym jade do Manufy i kupuje juz wszystko i pakuje w torbę bo róznie to moze byc hihi :laugh2:
 
reklama
Do góry