reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dziewczyneczki, co tu dużo gadać, już jesteśmy baardz blisko rozwiązań... Na szczęście wyglada na to, że mamy niezłych lekarzy i możemy się z nimi czuć bezpiecznie. A jak sobie jeszcze zaprojektujemy w głowie, że poród będzie łatwy... Wszystkim nam tego życzę!
Wiem, że łatwo to mówić, ale powtórzę- pozytywne nastawienie nade wszystko!
 
reklama
Asiowo, Darunia, super brzuszki.:-)

Głuszku, masz śliczny brzuszek, nie wiem czemu ludzie się Ciebie czepiają. Wyglądasz kwitnąco!!! :tak::tak:
Powiedz, czy Ty masz takie błękitne oczy, czy tylko na zdjęciu tak wyszło? Niesamowity kolor!
 
Boje sie ze nie utrzymam maluszka w brzuszku i ze zle sie ulozybo na kazdym USG do tej pory maluszek lezal poprzecznie, ale ostatnio na kontrolnej lekaz wyczul glowke ktora napiera strasznie na szyjke... nie wiem wogole co o tym myslec... poczekam lepiej do rozwiazania i nie bede chyba juz o tym mysla;)))
 
Azile gratuluję udanych zakupów:-D
Ja dziś bardzo źle się czułam ciągłe bóle w dole brzucha które się na szczęście uspokoiły ale pół dnia w łóżku. Poza tym wpadli na kawę znajomi którzy wybierali się do nas od 1,5 roku.
Mata z ciekawości obejżałam na necie tę rasę psów i muszę stwierdzić, że są śliczne;-) chyba troszkę podobne do ogarów
Iwosz mieliście niezłą niespodziankę:-)z tymi kotami
Magdziarka ciszę się, że weekend był udany my grilka planujemy w majowy weekend będą dni Serocka ma być festyn i Szymon Wydra
 
reklama
Do góry