reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Daruuunia, Głuszku śliczne brzuchatki:tak::tak::tak:.
Głuszku gadaniem lekarza się nie martw. Wydaje mi się, że trochę przesadza:-)
Miło, że do nas wróciłaś. Odpoczywaj jak najwięcej ale nie zapominaj o nas przy okazji
 
reklama
Ja lubię małe kotki, bo jak już urośnie to nie jest taki fajny:-). Ale wczoraj był u nas kolega z Posokowcem Bawarskim szczerze to pierwszy raz widziałam taką rasę no już nie mówiąc że też nie słyszałam. Młodziutka suczka. Poprostu śłiczna. Kacper mało nie oszalał ze szczęscia, a M nakręcił się,że jak będzie miała małe to on napewno weżmie dla dzieciaczków. Tylko ja nie jestem przekonana. Lubię zwierzątka tylko, że to tak jak kolejne dziecko i obowiązek. No ale jeszcze czas, może coś mi się odmieni
 
Liliana głowa do góry. Po każdej burzy wychodzi słońce. Grunt to pozytywne myślenie:-D:-D:-D. Ja też jakiś czas temu, żaliłam się tutaj dziewczynom na Mojego M. Hormony u nas biorą górę. Ale wszystko mija na szczęście. Będzie dobrze. Trzymam kciuki. A Ty postaraj się nie denerwować:tak::tak:
Wiecie co czasami trudno zrozumieć lekarzy. Jedni narzekają, że ktoś za dużo przybiera na wadze, inni zaś że za mało. Wychodzi na to, że trzeba ściśle trzymać się tabelek, które ktoś tam wymyślił. A każda z kobiet jest inna. OOOO to tyle z moich wywodów;-):-D
 
Agusia posokowce są bardzo łatwe do ułożenia i są łagodne, chociaż to psy mysliwskie. Najgorzej je w lesie utrzymać przy sobie, bo lubią pobiegać za sarnami itp. (chociaż jest to rasa do polowań na kaczki):sorry2: ale nie znam przypadku, żeby były agresywne w stosunku do ludzi :tak:
 
agusia moja sunia jest mieszanką posokowca i nie przejawia żadnej agresji wobec ludzi ale czasem warczy na samców podczas cieczki że jej głowę zawracają:-D a ptaka jak już dorwie to zalizuje:-)
 
Właśnie czytałam o tej rasie i faktyczniie łagodne dla ludzi. Ale kurcze mi bardziej chodzi o obowiązek z nim związany. Fakt mam ogródeczek i będzie mógł sobie w dzień tam ganiać, a popołudniu do lasku pobiegać. No zobaczymy. Narazie nie powiedziałam ani tak ani nie:-D:-D:-D
 
Dziewczyny ale ferworze opieki nad maleństwem nie zapomnijcie o sobie. Bo łatwo się w tym zatracić. Dajcie swoim Chłopakom trochę wolnej ręki, niech się wykazują. A Wy będziecie miały chwilkę dla siebie na fryzjera czy zakupki.:-D:-D:-D:-D:-D
 
O widzę,że temat zwierzątek się pojawił:)
O posokowcach nic takiego nie wiem,to są psy myśliwskie,a psy myśliwskie jak wyczują jakiś trop to już koniec...Wiem bo miałam beagla,piękny i miły dla dzieci pies,dawał radę mojej Eryce w zabawie,niestety bardzo nieposłuszny mimo tresury,nigdy nie można było jej spuścic ze smyczy bo zaczynała węszyć i już jej nie było,nie przychodziła na wołanie,miała bardzo silny instynkt,który ją zgubił bo cztery miesiące temu uciekła wprost pod nadjeżdżający samochód:-(

Mam też kota, którego ocaliłam,jest bardzo usłuchany,chodzi za nami do lasu jak pies ale nie polecam koty są dziwne bo nigdy nie wiadomo jak się zachowają np. ostatnio wystraszył się psa i skoczył małej przez ramię raniąc ją w twarz pazurem:no:
Iwosz kota odradzam, psy są bezpieczniejsze ale trzeba znależć konkretną rase miłą i bezpieczną dla dzieci.
 
reklama
Do góry