reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Nie pamiętam, czy juz to kiedyś pisałam: Gdyby Pan Bóg chciał, żebyśmy rodziły przez brzuchy to byśmy miały w brzuchach suwaki:tak::-D

Nie dajmy sie zwariować. Poród nie jest czymś, czego nie da sięprzeżyć. A cesarka tylko wtedy, jeśli nie ma innego wyjścia I tej wersji bedę się trzymała
 
Magdziara i ja tez zaczelam sie trzymac tej wersji :tak: ohhh jak dobrze ze jest te nasze forum na ktorym mozemy wymienic sie zdaniami, doradzic sobie, dowiedziec sie duzo itd. :-) pomyslmy ze juz wielkimi krokami zbilza sie czerwiec :tak:
 
daruunia-jaki fajny,zgrabny brzuszek!:-)
gluszek-brzuchalek rzeczywiscie bardzo duzy i te kg to chyba w nim sie chowaja,bo ani,na twarzy,ani na reszcie ciala ich nie widac.:-)
 
No to Magdziarka rzeczywiście intensywnie spędziłas ten weekend- to teraz czas na odpoczynek :-)
Od nas właśnie znajomi wyszli, bo był mecz ważny (moj mąż to fanatyk meczy w piłkę nożną) na szczęscie wygraliśmy :-D:-D:-D i wszyscy zadowoleni :-) dziwi mnie,że jak zawsze oglądamy mecz to mały w brzuchu tak szaleje, że wszysy mówią ze to piłkarz będzie! :-D
 
Powroce do tematu zwierzat.Ja od zawsze marzylam o zwierzetach w domu,ale do tej pory nie mam.Ale bede miala na pewno-i psa,i kota.Tylko,ze my na najblizszy rok planujemy przeprowadzke do Polski,wiec nie biore zadnego zwierzaczka tutaj.No,i najlepiej,jakby byl domek z ogrodkiem....No,zobaczymy,ale mysle,ze to tylko kwestia czasu.
 
reklama
A czy jak maluszek w przypadkach zagrozonych wczesniactwem bedzie ten miesiac wczesniej chcial wyjsc to konieczne jest cc czy moze byc porod naturalny??? Bo ja jestem za natura;)))
 
Do góry