reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Ale tu cisza.

U mnie już wybiła połówka ciąży. Dzidzia wygina ciało śmiało, nie tak intensywnie jak starsze siostry ale może to i lepiej, no chyba że jeszcze się rozkręci.
Badania okej. Muszę się umówić na USG połówkowe.
Co słychać u was?
 
reklama
Ale tu cisza.

U mnie już wybiła połówka ciąży. Dzidzia wygina ciało śmiało, nie tak intensywnie jak starsze siostry ale może to i lepiej, no chyba że jeszcze się rozkręci.
Badania okej. Muszę się umówić na USG połówkowe.
Co słychać u was?
Ja w czwartek mam połówkowe i się jakoś stresuje
 
Ja tam to idę 22 do mojego gina, on też robi prenatalne ale jednak chyba wolę jeszcze umówić się do ordynatora, bo on jeśli chodzi o serduszka to jest świetny. U koleżanki synka wyłapał problemy, gdzie inni lekarze i h nie widzieli.
 
Ja w poniedziałek 22go stycznia kończę 20 tydz i tego też dnia mamy połówkowe. Od kilku dni wieczorami czuję delikatnie ruchy i zastanawiam się właśnie dlaczego dopiero wieczorem?
 
Ale tu cisza.

U mnie już wybiła połówka ciąży. Dzidzia wygina ciało śmiało, nie tak intensywnie jak starsze siostry ale może to i lepiej, no chyba że jeszcze się rozkręci.
Badania okej. Muszę się umówić na USG połówkowe.
Co słychać u was?
My już po połówkowych. Mały ma pół kilo :)
We wtorek zaczynamy 22 tydzień ♥️
Kręci się dzień i noc, kopie jak szalony ♥️♥️
Już robi się ciężko, oby do końca 💪
 
U mnie czuć już tak wmiarę ruchy, zwłaszcza w ten weekend daje znać że mam nie siedzieć całe dnie przed komputerem, bo nie chce być ściśnięty jak krewetka.

Na łaskotki tatusia odrazu reaguje, na siostrę średnia uspokaja sie. Najstarsza bardziej interesuje się psem (mamy go 2 miesiące) niż rodzeństwem ale to wyłazi Asperger z niej i chyba jednak znowu albo zazdrość albo lęk, że będzie musiała się zajmować młodszym rodzeństwem chociaż my nigdy jej nie zmuszaliśmy aby zajmowała się siostra.
 
My już po połówkowych. Mały ma pół kilo :)
We wtorek zaczynamy 22 tydzień ♥️
Kręci się dzień i noc, kopie jak szalony ♥️♥️
Już robi się ciężko, oby do końca 💪
Super, że wszystko ok! :)

Już robi się ciężko, serio? 🙈 Jeju jak tak czytam to jestem mega wdzięczna, że ja mam te ciąże tak łaskawe, tfu tfu!
 
reklama
Do góry