reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Pewnie za mało jest materiału DNA dziecka aby prawidłowo wykonać badanie. Pewnie będą próbować dodatkowego "namnażania". Dobrze, że proponują dodatkowe pobranie, bo czytałam takie akcje, że kazali dodatkowo płacić za przebadanie kolejnej próbki.
 
Piękne imię Łucja. W domu mamy Alicję i drugie gdyby było dziewczynka , myślałam właśnie nad Łucją lub Nadią :)
W sumie im dłużej myślimy, tym więcej pomysłów nam przychodzi na myśl, bierzemy jeszcze pod uwagę Ida, Miłosława (Miłka) i Lilianna. Zobaczymy. Mieszkałam przez kilka lat w Islandii i tam jest tak, że imię nadaje się dziecku nawet kilkanaście dni po narodzinach, żeby pasowało do osobowości i podoba mi się ten zwyczaj, może nie będę czekać aż kilkunastu dni, ale chyba pewna imienia będę dopiero po narodzinach. No i tak naprawdę 100% pewności, że to dziewczynka będziemy mieć po badaniach połówkowych w połowie stycznia. W sumie już się nastawiłam, więc będę chyba trochę rozczarowana, jeśli to jednak chłopiec 😅

Pati, trzymam z całej siły kciuki za Was ❤️
 
W sumie im dłużej myślimy, tym więcej pomysłów nam przychodzi na myśl, bierzemy jeszcze pod uwagę Ida, Miłosława (Miłka) i Lilianna. Zobaczymy. Mieszkałam przez kilka lat w Islandii i tam jest tak, że imię nadaje się dziecku nawet kilkanaście dni po narodzinach, żeby pasowało do osobowości i podoba mi się ten zwyczaj, może nie będę czekać aż kilkunastu dni, ale chyba pewna imienia będę dopiero po narodzinach. No i tak naprawdę 100% pewności, że to dziewczynka będziemy mieć po badaniach połówkowych w połowie stycznia. W sumie już się nastawiłam, więc będę chyba trochę rozczarowana, jeśli to jednak chłopiec 😅

Pati, trzymam z całej siły kciuki za Was ❤️
U nas by takie coś pasowało , za nic w świecie nie moge znaleźć imienia dla synka 😬
 
Cześć dziewczyny dopiero dziś znalazłam to forum 👋
Jestem z śląska, mam 28 lat a termin porodu - 24 czerwiec. Jestem po pierwszych prenatalnych, USG idealne, niestety krew wszystko popsuła. Ryzyko ZD 1:135, czekam na wyniki NIFTY - największy stres w życiu 😬
Dziewczyny mam wyniki i i ryzyko ZD 1:miliardów, a no i będzie dziewczynka - Alicja ♥️ w końcu mogę się cieszyc ciążą ♥️
 
reklama
Do góry