reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny, mam na imię Zuza, mam 31 lat, dołączam :) Mam termin na 10 czerwca 🤍 To moja pierwsza ciąża.

Ostatnia miesiączka 4 września, cykle 25 dni.

Jesteśmy już po pierwszych badaniach prenatalnych, wszystko jest w porządku. 20 grudnia mamy kolejne usg, to będzie początek 17 tyg i mam cichą nadzieję, że poznamy już płeć :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, mam na imię Zuza, mam 31 lat, dołączam :) Mam termin na 10 czerwca 🤍 To moja pierwsza ciąża.

Ostatnia miesiączka 4 września, cykle 25 dni.

Jesteśmy już po pierwszych badaniach prenatalnych, wszystko jest w porządku. 20 grudnia mamy kolejne usg, to będzie początek 17 tyg i mam cichą nadzieję, że poznamy już płeć :)
Super ja tez 20 grudnia akurat mam prenatalne i termin mam na 30 czerwca. Słyszałam ze czasem na prenatalnych koło 13 tyg udaje się już określić płeć 😃 Czy któraś z Was już wie czy będzie chłopiec czy dziewczynka ? I czy któraś dowiedziała się na prenatalnych ? :)
 
Jak tam Wasze brzuszki już coś widać ? U mnie 12 tydzień i taki delikatnie odstający jak wzdęty :) nawet przy leżeniu widzę różnice bo zawsze się zapadał a teraz sterczy :) ale dla innych jeszcze nie do zauważenia jako ciąża 😂 chyba że spożywcza 😅
 
Hej, u mnie na prenatalnych powiedzieli, że będzie dziewczynka. Zobaczymy czy się sprawdzi ( dowiem się za tydzień na USG ) . Jeśli chodzi o brzuch to teraz kończę 15 tydzień i już trochę widać, ale dosłownie od kilku dni ;) myślę, że teraz zacznie porządnie wychodzić i długo już się nie ukryje ;)
 
Jak tam Wasze brzuszki już coś widać ? U mnie 12 tydzień i taki delikatnie odstający jak wzdęty :) nawet przy leżeniu widzę różnice bo zawsze się zapadał a teraz sterczy :) ale dla innych jeszcze nie do zauważenia jako ciąża 😂 chyba że spożywcza 😅
No właśnie mój wygląda jak przy ciąży spożywczej 😝 coś tam odstaje, ale no bardziej wyglądam jak dobrze najedzona :) 11+4 dzisiaj
 
Super ja tez 20 grudnia akurat mam prenatalne i termin mam na 30 czerwca. Słyszałam ze czasem na prenatalnych koło 13 tyg udaje się już określić płeć 😃 Czy któraś z Was już wie czy będzie chłopiec czy dziewczynka ? I czy któraś dowiedziała się na prenatalnych ? :)
U mnie na prenatalnych w 13 tygodniu lekarz najpierw powiedział, że dziewczynka, a później, że chyba jednak chłopczyk, więc w zasadzie nie wiadomo 😅

A co do brzuszka, u mnie jest początek 15 tygodnia i wyglądam jak wzdęta, ja widzę różnicę, ale jak ktoś nie wie o ciąży, to się nie zorientuję, chociaż czuje już po ubraniach, że czas na luźniejsze, dziś mam na sobie ołówkową spódnicę i włożony do środka sweter i mnie to obciska, zły wybór…

Powiedzcie dziewczyny czy macie jakieś rady na przeziębienie? Piję ciepłą wodę z miodem, imbirem i cytryną, shoty imbirowe, zjadam dwa ząbki czosnku, a i tak czuję, że mnie rozkłada :/ Paracetamol, który jest dozwolony nie ma działania przeciwzapalnego, może macie jakieś swoje sprawdzone sposoby?
 
reklama
Hej:)
Mieszkam w Oxfordshire. Mam (jeszcze 28lat).
Poronienia w dosc wczesnym etapie (przed 8 tygodniem). Nie biore leków bo w sumie bylam umowiona do klinik wczsnych poronien ale w trakcie oczekiwania zaszlam w ciaze.
W sumie wszystko jest ksiazkowo poki co, poza faktem, ze dzisiaj (13,5tyg) mam bole podbrzusza - troche okresowe i bardziej stale (nie porownalabym do skurczy). I sie martwie. Czy to normalne? Czytam i z opisu wynika, ze to bole spowodowane rozciaganiem sie macicy. Czy ktoras z Was tak miala?
Ja mam od początku ciąży bóle jak na miesiączkę. Obecnie jestem w szpitalu z powodu plamien , bóle nadal są. Ale nic złego się nie dzieje :) a co mówi Twój lekarz ?
 
Do góry