reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Hej, ostatnio mało się udzielałam, bo sporo się działo u nas tak rodzinnie. Byłam dzisiaj w związku z tokso u specjalisty i okazało się, że jest w miarę dobrze. Awidność wyszła mi wysoka, bo 84%, a to oznacza, że infekcja na pewno była przed ciążą, i to nawet kilka miesięcy. Czekam jeszcze na powtórzenie badań, ale jestem już spokojna 😊
 
reklama
Hej, ostatnio mało się udzielałam, bo sporo się działo u nas tak rodzinnie. Byłam dzisiaj w związku z tokso u specjalisty i okazało się, że jest w miarę dobrze. Awidność wyszła mi wysoka, bo 84%, a to oznacza, że infekcja na pewno była przed ciążą, i to nawet kilka miesięcy. Czekam jeszcze na powtórzenie badań, ale jestem już spokojna 😊
Miałam taką samą sytuację w pierwszej ciąży i co ciekawe teraz w drugiej znowu mam lekko dodatnie przeciwciała IgM z jednoczesnym dodatnim IgG :D
 
Piszecie o jakieś grupie prywatnej chętnie bym dołączyła jeśli można :) to moja pierwsza ciąża, staraliśmy się ponad rok także mega wyczekana ❤️ chętnie się dowiem więcej od Was ☺️
Skoro to pierwsza ciąża to korzystaj ile możesz. Śpij na maksa, poleż w wannie, chodź na spacery, kawki z koleżankami. Ja jestem w drugiej i tęsknię za tym czasem, kiedy mogłam poleniuchować 🙃
 
reklama
Witam :)
Ja rowniez dolaczam do czerwcowych przyszlych mam :) Termin - 7/06 takze za chwilke drugi trymestr wskoczy.
Bede pierwszy raz mama wiec jest troche obaw. Dodatkowo jeszcze nie zyje w Polsce a w UK wiec dochodza dodatkowe 'stresy' zwiazane z troche inna rutyna niz ta, ktora znam z doswiadczen moich znajomych z Polski.
Pare postow przeczytalam i juz dostalam troche otuchy - np. ze bole bioder, odcinka ledzwiowego to nie tylko domena pozniejszej ciazy, a takze wczesnej.
Dodam jeszcze tylko, ze niestety dwa poronienia za mna (ostatnie w sierpniu 23).
 
Ostatnia edycja:
Do góry