reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2024

Dzięki 😊 plus jest taki, ze tu tata dostaje taki sam urlop rodzicielski jak mama (każdemu z rodziców przysługuje urlop), wiec w najgorszym przypadku powiem o ciąży i mój mąż weźmie pierwszy urlop, ja wrócę na te 2 mies czy ile tam mi zostanie do końca próbnego i wtedy tez zaaplikuje o urlop 😊 z tym ze wtedy nam się urlopy zazębia, tak to byśmy na zmianę być z dzidziusiem w domu aż skończy 1 rok i 3 mies. Ogólnie skomplikowana sprawa, ale tak czy siak będzie dobrze 😊
Grunt to pozytywne myślenie. Czasami o to trudno 😉
 
reklama
Grunt to pozytywne myślenie. Czasami o to trudno 😉
Wiesz, teraz tak mówię, ale na początku był płacz i panika 😂 ale usiedliśmy z mężem i na spokojnie stwierdziliśmy ze najgorszy scenariusz jest taki, ze on weźmie pierwszy urlop i się z tym pogodziłam i od tego czasu jest lepiej 😊 ale plan A jest taki, ze będę urywać do stycznia ciąże
 
Wiesz, teraz tak mówię, ale na początku był płacz i panika 😂 ale usiedliśmy z mężem i na spokojnie stwierdziliśmy ze najgorszy scenariusz jest taki, ze on weźmie pierwszy urlop i się z tym pogodziłam i od tego czasu jest lepiej 😊 ale plan A jest taki, ze będę urywać do stycznia ciąże
Ja też lubię mieć wszystko zaplanowane, wszystko dopięte i ustalone. Niestety już się przekonałam że plany swoją drogą a życie życiem. Przestaje planować, ustalać i marzyć. Przyjmę co los da. I mam tylko nadzieję że będzie dla mnie łaskawy 🙏
 
Blisko, jestem na okresie próbnym w pracy, a mieszkam za granica i tu są trochę dziwne zasady- jak powiem o ciąży podczas okresu próbnego, to on zostanie automatycznie zawieszony i wznowiony jak wrócę po porodzie, a na okresie próbnym nie przysługuje urlop rodzicielski (tylko macierzyński, a tutaj to jest 2 mies przed porodem i 3 mies po porodzie). Jak już będę po okresie próbnym, to normalnie mam 6 mies urlopu rodzicielskiego (+3 macierzyńskiego), więc muszę ukrywać ciąże. Mam nadzieje ze mi brzucha nie wywali, bo to będzie już połowa ciąży- 20 tydzień 😬
No to trzymaj dietę i kup fajne swetry. Jakieś narzutki eleganckie, to zamaskujesz brzuszek. I nie wymiotuj przy szefie.
 
Eh ja byłam dzisiaj w pracy (nikt nie wiem o ciazy) I miałam mega stresująca sytuację że aż się zwolniłam bo brzuch mnie zaczął bolec ( raczej stres) I teraz dostałam l4 ciążowe na tydzień i nie wiem co powiedzieć kierownikowi bo on tylko wie, że " mam problemy zdrowotne" I muszę się oszczędzać. I nie wiem co teraz zrobić, tzn. co mu powiedzieć:-/
 
Eh ja byłam dzisiaj w pracy (nikt nie wiem o ciazy) I miałam mega stresująca sytuację że aż się zwolniłam bo brzuch mnie zaczął bolec ( raczej stres) I teraz dostałam l4 ciążowe na tydzień i nie wiem co powiedzieć kierownikowi bo on tylko wie, że " mam problemy zdrowotne" I muszę się oszczędzać. I nie wiem co teraz zrobić, tzn. co mu powiedzieć:-/
O kurka nie wiem. Mi też chciał dziś dać, ale nie chciałam się jeszcze ujawniać 😥
 
Eh ja byłam dzisiaj w pracy (nikt nie wiem o ciazy) I miałam mega stresująca sytuację że aż się zwolniłam bo brzuch mnie zaczął bolec ( raczej stres) I teraz dostałam l4 ciążowe na tydzień i nie wiem co powiedzieć kierownikowi bo on tylko wie, że " mam problemy zdrowotne" I muszę się oszczędzać. I nie wiem co teraz zrobić, tzn. co mu powiedzieć:-/
Może po tym tygodniu zwolnienia będzie lepiej 😊 ja byłam na zwolnieniu tylko 3 dni, a czułam się po nim o wiele lepiej. A problemy żołądkowe ma każdy, to zawsze dobre wytłumaczenie niedyspozycji
 
Eh ja byłam dzisiaj w pracy (nikt nie wiem o ciazy) I miałam mega stresująca sytuację że aż się zwolniłam bo brzuch mnie zaczął bolec ( raczej stres) I teraz dostałam l4 ciążowe na tydzień i nie wiem co powiedzieć kierownikowi bo on tylko wie, że " mam problemy zdrowotne" I muszę się oszczędzać. I nie wiem co teraz zrobić, tzn. co mu powiedzieć:-/
Kierownik i tak zobaczy, że to ciążowe ☺️
 
reklama
O kurka nie wiem. Mi też chciał dziś dać, ale nie chciałam się jeszcze ujawniać 😥
No kurde ja nie przemyślałam tego :/ No trudno będzie już wiedział, mi najbardziej chodzi o to żeby ludzie nie gadali bo u nas wszyscy od razu plotkuja a jak coś pójdzie nie tak z dzidzi to będą patrzeć z politowaniem, nienawidzę tego
 
Do góry