reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Czy robiąc badania ogólne moczu macie informację dot. bakterii?
Kiedyś miałam tam napisane, a już drugi razu mnie nie ma żadnej informacji (robiłam w diagnostyce).

Czy to znaczy, że muszę robić posiew, czy co?
 
reklama
Ja płaciłam za 2 badania bo nie miałam ich w skierowaniu od lekarza z luxmedu, a z kolei miałam od lekarza prywatnego wytyczne żeby je zrobić. Stąd taka dopłata 😒

Ja dostalam skierowania, moze dlatego ze mam kota, troche smutne ze tak różnie to bywa.. powinno być u każdego lekarza tak samo w ciązy, szkoda słow :(

dodatkowo musze sie podzielić z wami moją radością - dzis pierwszy dzien apetytu - mialam taką ochotę na mielone i brokuły, że zrobiłam i zjadłam z przerwami oczywiscie ale 3 dokładki - nigdy mi sie to nie zdarzyło, to chyba z tej radosci ze mi dzisiaj lepiej, wczoraj cały dzień czułam się tragicznie -nonstop mdłości już mialam tak dość ze chcialo mi sie płakać.
 
Ja dostalam skierowania, moze dlatego ze mam kota, troche smutne ze tak różnie to bywa.. powinno być u każdego lekarza tak samo w ciązy, szkoda słow :(

dodatkowo musze sie podzielić z wami moją radością - dzis pierwszy dzien apetytu - mialam taką ochotę na mielone i brokuły, że zrobiłam i zjadłam z przerwami oczywiscie ale 3 dokładki - nigdy mi sie to nie zdarzyło, to chyba z tej radosci ze mi dzisiaj lepiej, wczoraj cały dzień czułam się tragicznie -nonstop mdłości już mialam tak dość ze chcialo mi sie płakać.
jak już tak ochoty narobiłaś na mielone i brokuła to proszę kuriera zamówić i skierować do mnie chociaż z jedną porcją 😁🙈
 
Ja dostalam skierowania, moze dlatego ze mam kota, troche smutne ze tak różnie to bywa.. powinno być u każdego lekarza tak samo w ciązy, szkoda słow :(

dodatkowo musze sie podzielić z wami moją radością - dzis pierwszy dzien apetytu - mialam taką ochotę na mielone i brokuły, że zrobiłam i zjadłam z przerwami oczywiscie ale 3 dokładki - nigdy mi sie to nie zdarzyło, to chyba z tej radosci ze mi dzisiaj lepiej, wczoraj cały dzień czułam się tragicznie -nonstop mdłości już mialam tak dość ze chcialo mi sie płakać.
tez bym z chęcią zjadła gdybym nie musiała robić 😊.
 
Dziewczyny, miałam dziś badanie krwi i TSH spadło mi w 4 tygodnie z 3,2 na 0,19 przy euthyrox 50 🙈 niby wciąż w normie dla ciężarnej, wizytę mam za 2 dni, podejrzewam, że zmniejszy mi dawkę..ale aż się zastanawiam czy jutro i pojutrze nie wziąć 25, którą mam w domu 🙈
 
Czy robiąc badania ogólne moczu macie informację dot. bakterii?
Kiedyś miałam tam napisane, a już drugi razu mnie nie ma żadnej informacji (robiłam w diagnostyce).

Czy to znaczy, że muszę robić posiew, czy co?
Ja miałam zrobiony. Dodatkowo do badania ogólnego jest to oznaczone jako "osad moczu" u mnie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20221110-181114_Chrome.jpg
    Screenshot_20221110-181114_Chrome.jpg
    68,2 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Do góry