reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Uuuu nie wiedziałam że to jeszcze się coś tam dopłaca? Kurcze mi nic nie mówili że będzie płatne.. Dostałaś informacje że to będą dodatkowo płatne badania?

Ja płaciłam za 2 badania bo nie miałam ich w skierowaniu od lekarza z luxmedu, a z kolei miałam od lekarza prywatnego wytyczne żeby je zrobić. Stąd taka dopłata 😒
 
Dziewczyny, czy wykonujemy jakiś ruch o forum prywatne? Myślę że czekanie na kolejne dziewczyny jest bez sensu bo wtedy nigdy go nie założymy. Proponuję zgłosić, niech założą, a jak na publicznym pojawi się jakaś dziewczyna która się dużo udziela i chce to ją dołączymy. Co sądzicie?
Jestem za ;) czy któraś z Was dałaby radę wysłać listę do @aniaslu ?
 
reklama
Do góry