reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Ja dostalam skierowania, moze dlatego ze mam kota, troche smutne ze tak różnie to bywa.. powinno być u każdego lekarza tak samo w ciązy, szkoda słow :(

dodatkowo musze sie podzielić z wami moją radością - dzis pierwszy dzien apetytu - mialam taką ochotę na mielone i brokuły, że zrobiłam i zjadłam z przerwami oczywiscie ale 3 dokładki - nigdy mi sie to nie zdarzyło, to chyba z tej radosci ze mi dzisiaj lepiej, wczoraj cały dzień czułam się tragicznie -nonstop mdłości już mialam tak dość ze chcialo mi sie płakać.
Ja miewam dobry apetyt ale jak się najem to po jakimś czasie i tak mdłości wracają. Szczególnie wieczorem. I zjem coś na co bardzo mam ochotę, a potem nie mogę na to patrzeć. Zrobiłam zupę, była pyszna a teraz na samą myśl, że bym miała robić i jeść drugi raz to zaczyna mi się wszystko cofać 🤦 jedynie bez limitu smakują mi owoce. Głównie mandarynki. A rano jem płatki czekoladowe z mlekiem, bo nic innego mi nie wchodzi
 
Ja dzis pół nocy nie przespalam,bo straszny bol zoladka mnie obudzil ktory potwm przeniosl sie na brzuch,myslal ze z bolu sie posikam😞zadzwonilam do swojej kliniki i powiedzieli ze w takich syguacjach do szpitala powinnam jechac,a ja tego nie zrobilam. Teraz z placzem jade do swojego gina bo kazal przyjechac,mam nadzieje ze sprawdzi czh z baby wszystko ok😞
 
Przelecialam tylko wiadomości bo czasu brak. Dzisiaj podkusilo mnie pojechać na zakupy, bo mi się ciasto zachciało robić i żałuję.. w sklepach pierdolcowo. W Lidlu myślałam że zamdleje. Jeszcze jak szłam po klatce do domu zachciało mi się wymiotować, ledwo dobiegłam do mieszkania.. klatka była myta i ten zapach był nie do zniesienia. Zamówiłam sobie detektor tętna 🙈 nie wiem czy dobry bo się na tym nie znam. Niby jest napisane że jest po 12tc, to mi jeszcze chwilkę brakuje. Dziś u mnie 10+3. Wogóle w poprzedniej ciąży w nocy o północy wiedziałam który mam tydzień i dzień. Teraz muszę sprawdzać w apce 🤷🏻‍♀️

Mam nadzieję że nie zgłosiłam jakiegoś komentarza bądź osoby, bo przed chwila mała mi tel wyrwała 🙈 widziałam tylko coś "zgłoś"😂
 
Ja dzis pół nocy nie przespalam,bo straszny bol zoladka mnie obudzil ktory potwm przeniosl sie na brzuch,myslal ze z bolu sie posikam😞zadzwonilam do swojej kliniki i powiedzieli ze w takich syguacjach do szpitala powinnam jechac,a ja tego nie zrobilam. Teraz z placzem jade do swojego gina bo kazal przyjechac,mam nadzieje ze sprawdzi czh z baby wszystko ok😞
dawaj znać co się dzieje, a ja trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 🤞❤️
 
Hej
U mnie wyniki były w ciągu 2 dni w vitalabo.
U mnie glukoza 87 mg/dl.
Wyszły mi tylko przeciwciała różyczki , ale przechodziłam w dzieciństwie.
Męczy mnie dzisiaj bol głowy, ale mam migreny więc myślę, że do jutra przejdzie.
Jeśli chodzi o ubrania mieszczę się we wszystko tylko wieczorem widać po bluzach ... że się opinają. U mnie mało kto wie o ciąży. W pracy bo musiałam przejść na l4 , mąż i przyjaciolka. Czekamy do 12 tc - wtedy powiemy.
Muszę sprawdzić kod zwolnienia aby się nie zdziwić.
 
Polecacie jakieś leginsy/jeansy dla ciężarnych, ale duży rozmiar mnie interesuje jak coś 😊 zależy mi, żeby nie prześwitywały 😁 zapatrujecie się na takie ubrania już?
 
reklama
Do góry