reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja miałam dziś robione w diagnostyce i przy tych, o których mówisz było 2 dni wpisane, a wyniki już były online ok 12 w południe 🤔 po 4h 🤔
podejrzewam, że może to zależeć od miasta i jak daleko mają laboratorium (ale byłaby to kwestia 1-2 dni, transport i wykonanie badania), a nie tydzień. Więc dziwne, że tak długo każą @midnightsky czekać..
 
reklama
Będziesz miała wyniki z dnia na dzień? Byłam dziś w luxmedzie na pobraniu krwi i większość wyników fakt ma się pojawiać dzisiaj/kolejny dzień roboczy ale np grupa krwi, HIV, kiła - czeka się tydzień i trzeba odebrać osobiście.
Mi też się powieliły badania od prywatnej i z luxmedu poza cytomegalią - a zapłaciłam za tylko te 2 badania (igg igm) prawie 140 zł w luxmed 😳


Uuuu nie wiedziałam że to jeszcze się coś tam dopłaca? Kurcze mi nic nie mówili że będzie płatne.. Dostałaś informacje że to będą dodatkowo płatne badania?
 
Dziewczyny, czy wykonujemy jakiś ruch o forum prywatne? Myślę że czekanie na kolejne dziewczyny jest bez sensu bo wtedy nigdy go nie założymy. Proponuję zgłosić, niech założą, a jak na publicznym pojawi się jakaś dziewczyna która się dużo udziela i chce to ją dołączymy. Co sądzicie?
 
Dziewczyny, czy wykonujemy jakiś ruch o forum prywatne? Myślę że czekanie na kolejne dziewczyny jest bez sensu bo wtedy nigdy go nie założymy. Proponuję zgłosić, niech założą, a jak na publicznym pojawi się jakaś dziewczyna która się dużo udziela i chce to ją dołączymy. Co sądzicie?
mógłby już być prywatny wątek 😉
 
Badania są strasznie drogie :/ ja nie mam skierowania i aż się boje ile mnie to wyniesie
Najlepiej najpierw sprawdz w lab przy szpitalu, powinno być taniej. Mi wyszło około 200-250zł, gdzie w diagnostyce byłoby około 2 x drożej ( samo toxo igg lub igm w szpitalu 25zł, diagnostyka około 50zł i tak 4 badania to już 100zł "w kieszeni" ).

Morfologia, glukoza, tsh mozna od rodzinnego.
 
Najlepiej najpierw sprawdz w lab przy szpitalu, powinno być taniej. Mi wyszło około 200-250zł, gdzie w diagnostyce byłoby około 2 x drożej ( samo toxo igg lub igm w szpitalu 25zł, diagnostyka około 50zł i tak 4 badania to już 100zł "w kieszeni" ).

Morfologia, glukoza, tsh mozna od rodzinnego.
racja, ja w szpitalu prywatnie płaciłam za badania ok 30zł za jedno, a w diagnostyce ok 50-60zl prawie dwa razy więcej..
 
Najlepiej najpierw sprawdz w lab przy szpitalu, powinno być taniej. Mi wyszło około 200-250zł, gdzie w diagnostyce byłoby około 2 x drożej ( samo toxo igg lub igm w szpitalu 25zł, diagnostyka około 50zł i tak 4 badania to już 100zł "w kieszeni" ).

Morfologia, glukoza, tsh mozna od rodzinnego.
Morfologia itp będę brała od rodzinnego. Przy szpitalu jest diagnostyka więc raczej cena bd taka jak w innych
 
reklama
Do góry