reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny, moja pierwsza wizyta na NFZ to było dno i kilo mułu, lekarz buc obrażony na świat, usg 2 sekundy, stwierdził, ze nawet mierzyć nie będzie bo „z jednej strony mu wyjdzie co innego z drugiej co innego”. Wg OM i owulacji której termin znam jest 6+1 a jemu się nawet nie chciało szukać zarodka. Także przykro mi trochę, dostałam przynajmniej skierowania na krew i będę prowadzić ciążę prywatnie.

Lekarza nie interesowały ani problemy z cukrem, ani wcześniejsze poronienie ani przedwczesny poród, nawet nie spojrzał na bieżące wyniki badań hormonów.

Mam nadzieje, ze reszcie dzisiejsze wizyty się bardziej udały, przepraszam ale doczytam jutro.
 
Hej dziewczyny, moja pierwsza wizyta na NFZ to było dno i kilo mułu, lekarz buc obrażony na świat, usg 2 sekundy, stwierdził, ze nawet mierzyć nie będzie bo „z jednej strony mu wyjdzie co innego z drugiej co innego”. Wg OM i owulacji której termin znam jest 6+1 a jemu się nawet nie chciało szukać zarodka. Także przykro mi trochę, dostałam przynajmniej skierowania na krew i będę prowadzić ciążę prywatnie.

Lekarza nie interesowały ani problemy z cukrem, ani wcześniejsze poronienie ani przedwczesny poród, nawet nie spojrzał na bieżące wyniki badań hormonów.

Mam nadzieje, ze reszcie dzisiejsze wizyty się bardziej udały, przepraszam ale doczytam jutro.
Kochana nie przejmuj się.😘 Wiem że chciałaś dziś dowiedzieć się więcej😐 ale dobrze ze na tym etapie lekarz zachował się nie odpowiedzialnie!!!
De.il jednym słowem, jak mu nie odpowiada niech zmieni specjalizacje jak ma takie nastawienie. Umów się do innego lekarza najszybciej jak będzie to możliwe 😘😘
Nie stresuj się ❣️
 
Jestem po wizycie i lekarka nie chciała mi dawać nadziei, zrobiła USG, pęcherzyka nigdzie nie było, mówi że śluzówka wygląda tak że raczej ciąży z tego nie będzie. Mam jutro zrobić betę, jak spada to czekać na krwawienie, jak rośnie powoli to jest ryzyko pozamacicznej więc będę się umawiać na USG w poniedziałek.
Także jutro pewnie po becie się będę żegnać, no ale dopóki nie mam tego czarno na białym to gdzieś jeszcze tli się resztka nadziei. Chociaż próbuję ją ubić bo po co mi takie rozczarowanie.
W kolejnym cyklu mam zrobić biopsję kosmówki, a przy okazji też badania genetyczne. Będę stymulować owulację mimo zakazu starań z uwagi na biopsję, po to żeby skrócić cykl skoro u mnie owu są po 30dc.

Najgorsze że dziś pół dnia mnie boli głowa, a u mnie to objaw ciążowy. Gdzie do tej pory objawów nie miałam. Ale może to na skutek szybkiego spadku bety albo z nerwów :(

Ja chyba dziewczyny będę się z Wami żegnać, wczoraj byłam na wizycie pęcherzyk dalej pusty i niewiele urósł...
Współczuję i to dosłownie. Ech musimy być silne. W końcu się uda.
A czy która z Was nosiła może ciążowe rajstopy uciskowe? Pierwszej lub drugiej klasy ucisku, nie takie profilaktyczne albo zwykłe ciążowe. Bo ja muszę takie nosić, miałam usuwane żylaki. Teraz noszę pończochy albo czasem podkolanówki, zastanawiam się czy takie rajstopy bardzo ciężko się zakłada. Bo z pończochami codziennie rano mała gimnastyka ;) a rajstopy pewnie gorzej, więc się trochę obawiam 😐
Babcia mojego męża ma takie urządzenie do zakładania pończoch uciskowych, może by Ci pomogło?
 
reklama
Do góry