reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny chyba serio mocno trzymalyscie te kciuki ❤ ja już po wizycie, kamień z serca YS 3,8 nie 5,4 ! maleństwo pięknie rośnie i mamy już 7t1d serduszko pięknie bije❤ lekarz powiedział że wszystko jest dobrze :)

Dzięki za te kciuki jeszcze raz 😘

Widzę że przenosimy się na fb wszystkie tak?
 
Dziewczyny chyba serio mocno trzymalyscie te kciuki ❤ ja już po wizycie, kamień z serca YS 3,8 nie 5,4 ! maleństwo pięknie rośnie i mamy już 7t1d serduszko pięknie bije❤ lekarz powiedział że wszystko jest dobrze :)

Dzięki za te kciuki jeszcze raz 😘

Widzę że przenosimy się na fb wszystkie tak?
Jest grupa na fb i tu zrobimy też prywatna grupę, dopisz się :)
 
Dziewczyny chyba serio mocno trzymalyscie te kciuki ❤ ja już po wizycie, kamień z serca YS 3,8 nie 5,4 ! maleństwo pięknie rośnie i mamy już 7t1d serduszko pięknie bije❤ lekarz powiedział że wszystko jest dobrze :)

Dzięki za te kciuki jeszcze raz 😘

Widzę że przenosimy się na fb wszystkie tak?
Na razie chcemy zrobić jeszcze prywatny wątek tutaj, grupa na Facebooku już jest :)
 
Potwierdzam, u nas na wrzesniowkach po porodach przeniosłyśmy się na fb. Tu miałyśmy forum zamknięte i zrobione różne wątki i fajnie to działało, na fb została sama zgranan grupa na koniec :)

Jeżeli różnica w terminach jest większa niż 7 dni przyjmuje się z USG, jeżeli mniejsza, posługuje się terminem z OM
a to też ma się nijak do mojego obliczenia. U mnie termin z om 31 maj, z USG 5 czerwiec
 
Jestem po wizycie i lekarka nie chciała mi dawać nadziei, zrobiła USG, pęcherzyka nigdzie nie było, mówi że śluzówka wygląda tak że raczej ciąży z tego nie będzie. Mam jutro zrobić betę, jak spada to czekać na krwawienie, jak rośnie powoli to jest ryzyko pozamacicznej więc będę się umawiać na USG w poniedziałek.
Także jutro pewnie po becie się będę żegnać, no ale dopóki nie mam tego czarno na białym to gdzieś jeszcze tli się resztka nadziei. Chociaż próbuję ją ubić bo po co mi takie rozczarowanie.
W kolejnym cyklu mam zrobić biopsję kosmówki, a przy okazji też badania genetyczne. Będę stymulować owulację mimo zakazu starań z uwagi na biopsję, po to żeby skrócić cykl skoro u mnie owu są po 30dc.

Najgorsze że dziś pół dnia mnie boli głowa, a u mnie to objaw ciążowy. Gdzie do tej pory objawów nie miałam. Ale może to na skutek szybkiego spadku bety albo z nerwów :(


Współczuję i to dosłownie. Ech musimy być silne. W końcu się uda.

Babcia mojego męża ma takie urządzenie do zakładania pończoch uciskowych, może by Ci pomogło?
Cześć. Bardzo mi przykro 😥. Możesz mi powiedzieć czy czujesz drętwienie nóg lub też ból barków, takie ciągnięcie? Chce Cie ostrzec przed ciąża pozamaciczna. Niestety mnie to spotkało, pękł mi jajowód i krew lała mi się do otrzewnej, gdyby w szpitalu nie odwołali 3 operacji, nie udzielalabym Ci nawet rad. Przetoczyli mi krew 3 jednostki. Coś okropnego. Dojść do siebie nie mogłam, po operacji obudziłam się z rurka w gardle a weflony miałam nawet w szyji. Zaczęło się od brązowego plamienia... Później doszedł właśnie straszny ból głowy i barków. Przy ciąży pozamacicznej każda minuta się liczy... Z tym nie ma żartów. Mi pękł jajowod przed skończonym 7 tygodniem. Myślałam sobie dlaczego mnie to spotkało.. Jednak wiem, że Bóg ma dla Nas plan, dla każdego inny. I czuwał nade mną.
 
reklama
Do góry