reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja uważam, że co ma być to będzie, niezależnie od zabobonów. Ja byłam w tym miesiącu już 2 razy na cmentarzu i pewnie do 1 listopada będę jeszcze kolejne 2 razy 🙈
 
reklama
moja mała ma 15 miesięcy i normalnie ją noszę na rękach. A usypianie wygląda u nas tak że leży na mnie, brzuch do brzucha i tak zasypia.. jak brzuchol będzie większy to nie wiem jak to rozegram 🤷🏻‍♀️

Moja ma 16 mc i też ją noszę, może nie jakoś bardzo dużo bo sporą część dnia spędza w żłobku, a przez to że już chodzi woli ganiac sama. Gorzej jakby nie chodziła to wiadomo że sporo czasu na rękach :/ ale ogólnie u mnie nie powinno być problemu bo zasypia po prostu odłożona do łóżeczka.
 
Ja zaczynam dziś 9 tydzień ❤️
Czyli (8tydz+0dni)
Mam straszne problemy ze snem… nie mogę zasnąć a jak już zasnę koło 2-3 to budzę się Ok 5-6 i próbuje spać dalej ale bezskutecznie ….
 
Ja nie wierzę w żadne zabobony. Bóg ma plan na każdego bez względu na to czy pójdziemy na cmentarz czy nie. Pojscie na cmentarz nie decyduje o rozwoju dziecka. Bylam na cmentarzu i na wszystkich świętych pójdę. Nawet ostatnio bylan na pogrzebie ze względu ze byla to bliska osoba ale nie bylam w kaplicy.
 
Ja zaczynam dziś 9 tydzień ❤️
Czyli (8tydz+0dni)
Mam straszne problemy ze snem… nie mogę zasnąć a jak już zasnę koło 2-3 to budzę się Ok 5-6 i próbuje spać dalej ale bezskutecznie ….
Nie wiedziałam ze sie tak zaokrągla tygodnie :) mowia ze do 12 tygodnia jest ryzykowanie i ja ze nie mogę się doczekać to mam aplikacje (ślubna) żeby mi dni do 12 tygodnia liczyła 😅😂 u mnie dzisisj 7 tygodni 6 dni :)
 
reklama
Nie wiedziałam ze sie tak zaokrągla tygodnie :) mowia ze do 12 tygodnia jest ryzykowanie i ja ze nie mogę się doczekać to mam aplikacje (ślubna) żeby mi dni do 12 tygodnia liczyła 😅😂 u mnie dzisisj 7 tygodni 6 dni :)

Podobno są 2 szkoły liczenia, mi lekarz tłumaczył że załóżmy kolejny tydzień ciąży zaczyna się w poniedziałek to nie jest to dzień 0 a 1 dzień nowego tygodnia. Czyli jak np. jest niedziela to jest to ostatni dzien tygodnia czyli np. 7+7, a już poniedziałek to 8+1 bo mamy pierwszy dzień nowego tygodnia. A niektórzy lekarze mają inny system z tym 0, ale nie ogarniam jak to wtedy jest liczone 🤔
 
Do góry