reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Mój za jednym i drugim razem czekał przed drzwiami 🙈 Ale skoro mówicie, że nie ma problemu wejść z mężem, to może już następnym razem tak zrobimy 😇
Mój to wchodzi ze mną od razu. Nawet jak mam badanie ginekologiczne. No cóż to nigdy komfortowe nie jest gdy rozkładasz nogi przed lekarzem, ale cóż… takie życie 😅🙈. Będziemy chodzić na wszystkie wizyty razem 😊
 
Cześć dziewczyny, witam się nieśmiało. :) jest to moja druga ciąża. Pierwsza nie rozwijała się prawidłowo i poroniłam 2.06. Od początku Beta słabo przyrastała. Jednak teraz wszystko jest inaczej, aż nie moge uwierzyć. Wizytę u ginekologa mam 26.10. Pierwsza Beta 7.10 - 25,9 dzisiejsza 10.10 - 115,2. Przyrost 180%. Proga badałam tez 7.10 w normie. Termin mam 17.06. 😉
Witaj serdecznie 😊
 
Mój mąż bardzo chce iść ze mną, na pierwsze nie mogl na to w piątek chce iść bardzo ale ja sie boje ze nie bedzie zarodka serduszka... A mąż delikatny jest w tej kwestii.. To nasz wyczekiwany cud od prawie 4 lat nawwt już myśleliśmy o in vitro więc mysle ze przeżywamy podwójnie.. Może na późniejszym etapie gdy będę pewna to zabiorę go ze sobą.
 
Co do cukrzycy ciążowej to ja miałam w pierwszej ciąży. Regulowałam dietą, nigdy mi cukier nie skoczył. 😉 Ta dieta nie jest taka straszna, a tak naprawdę trzeba ją dopasować pod siebie, bo każdej może szkodzić co innego. Ja z niewielu rzeczy musiałam rezygnować, a dołożyłam w diecie więcej warzyw i wyszło na zdrowie. 😉
 
U mnie nadal brak objawów. Czasem mogłabym nawet zapomnieć, że jestem w ciąży. 😆 Choć trochę też mnie to martwi. 🤯🙄


Ja do gina idę prywatnie. W tym samym ośrodku przyjmuje i na NFZ i prywatnie. Prywatnie wizyta do miesiąca, na NFZ za rok. Abstrakcja. 🥴
Czy on mi może na prywatnej wizycie wypisać skierowanie na badania na NFZ? 🤔
 
reklama
U mnie nadal brak objawów. Czasem mogłabym nawet zapomnieć, że jestem w ciąży. 😆 Choć trochę też mnie to martwi. 🤯🙄


Ja do gina idę prywatnie. W tym samym ośrodku przyjmuje i na NFZ i prywatnie. Prywatnie wizyta do miesiąca, na NFZ za rok. Abstrakcja. 🥴
Czy on mi może na prywatnej wizycie wypisać skierowanie na badania na NFZ? 🤔
Ja też nie mam żadnych objawów. Moj lekarz też przyjmuje na nfz i prywatnie i skierowanie na badania mialam prywatnie
 
Do góry