reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

dokładnie 😊 także przemyślcie to sobie na spokojnie, ja troszeczkę żałuję, że tak szybko go kupiłam (mam go od 3 tygodni).. ale już przestałam używać, za tydzień mam wizytę tam sobie posłucham 😇 i sporobuje z nim poszukać za 2 tygodnie
Ja kupiłam z myślą, że właśnie najwyżej przyda się i tak później jak i do porodu ;)
 
reklama
Z detektorem się nie spieszcie, bo możecie się tylko bardziej zestresować niż uspokoić
dokładnie mam to samo zdanie. Dwa razy leżałam chwile na patologii ciąży w 3 trym i raz miałam w sali kobietę uzależnioną od detektora. Mimo tego, że co 4-5 godzin nas przychodzili badać to ona non stop z tym detektorem i tylko coś słabiej czuła i już panika…
 
dokładnie mam to samo zdanie. Dwa razy leżałam chwile na patologii ciąży w 3 trym i raz miałam w sali kobietę uzależnioną od detektora. Mimo tego, że co 4-5 godzin nas przychodzili badać to ona non stop z tym detektorem i tylko coś słabiej czuła i już panika…
Dlatego ja nie kupuję, bo bym co chwilę panikowała
 
Oj to już faktycznie gruba przesada 😬
ale tak zupełnie serio znam kilka osób co się stresowały jak nie mogły znaleźć tętna. A z doświadczenia wiem, że czasem bobo nie współpracuje, u mnie nawet w szpitalu zawsze młody uciekał od ktg i z 20 minut robiło się 40 min badania 🙂 Dziewczyny cieszcie się stanem, nie ma co na siłę się doszukiwać nieszczęść ❤️
 
A juz znow panikuje,bo widzialam ze kolejna dziewczyna z inmego watku pozegnala sie bo serduszko przestalo bic w 9t😞 a ja jestem 9t2d. Wizyte mam w nastepnym tygodniu a stresuje sie zadzwonic i zrobic wczesniej wizyte bo mnoe lekarz wkoncu zjebie.... ze co wyczytam na necie to zaraz robie wizyte na usg😞
 
reklama
A juz znow panikuje,bo widzialam ze kolejna dziewczyna z inmego watku pozegnala sie bo serduszko przestalo bic w 9t😞 a ja jestem 9t2d. Wizyte mam w nastepnym tygodniu a stresuje sie zadzwonic i zrobic wczesniej wizyte bo mnoe lekarz wkoncu zjebie.... ze co wyczytam na necie to zaraz robie wizyte na usg😞
straty się zdarzają niestety na każdym etapie. Na tych grupach np facebookowych jest naprawdę ogrom dziewczyn ale jest mnóstwo takich, które do grup nie należą a z ciążą jest wszystko ok. Na pewno u Ciebie tez jest dobrze, przecież nic się złego nie dzieje, prawda? ❤️
 
Do góry