reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Hej, ja dziś się zapisałam na usg i pappa pod koniec listopada. Będę wtedy 12 + 4.
Czy wasi lekarze dają wam zdjęcia z usg? Ostatnio nie dostałam. I przez przypadek dowiedziałam się od koleżanki, ze moja doktor nie daje zdjęć z usg. Za pierwszym razem dała, za drugim niestety nie.
Tak mój lekarz co wizytę daje mi zdj usg. Nawet męża woła żeby popatrzył 😊 Chodzę prywatnie
 
reklama
Spokojnie, ja jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to płakałam jak by ktoś umarł... Mieliśmy innle plany.. Mamy już 2 dzieci, zaczęłam pracę, schudłam w rok 50kg a tu bumm. Jednak już się cieszę i martwię, że będzie coś nie tak. Trzymaj się i zo avzysz będzie lepiej ❤️
zdradzisz jak to zrobiłaś? Dietetyk? Bariatria?
 
Pytanie do was dziewczyny , dziś byłam u stomatologa i bez znieczulenia robił mi jednego zęba , była masakra 🙈🙈🙈
Mam do zrobienia 1 kanałowe i 2 plomby , czy macie doświadczenie ze znieczuleniem w ciąży i kosztami w ciąży na NFZ ??
Mi gin mówił ze można robić znieczulenie zęba normalnie 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry