reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja ostatnio zaczęłam się stresować jeszcze mocniej, że pójdę w czwartek na USG i okaże się, że serduszko nie bije :( zamówiłam detektor tętna, żeby choć trochę się odstresować
Nie jesteś sama 😔 cały czas mam te same myśli 😔 w środę mam wizytę u diabetologa i na pewno zrobi mi usg więc będę wiedziała czy dalej bije... Rok temu przy ciąży, która niestety straciłam kupiłam detektor ale tętna ani razu nie wyłapałam bo się niestety spóźniłam 😪
 
reklama
Możesz wstawić link? Od ktorego tygodnia mozna tego używać? :)
Według opinii użytkowniczek da się wysłuchać tętno od 10tc, ale producent się zabezpiecza i podaje dopiero od 16tc. Zobaczymy jak będzie w praktyce, mam nadzieję, że uda się wysłuchać już jutro ;)
Jaki model ma takie bajery? 😁
Ja zamówiłam jumper jpd-100e, ale na pewno są jeszcze bardziej zaawansowane modele
 
Cześć Dziewczyny.. wprawdzie ja jestem z majówek, ale też blisko mi do was.. mam termin na 31.05.. czytam sobie niekiedy was tutaj 😄 widzę, że część z was planuje zakup detektora.. Ja mam Jumper 100e.. kupiłam na Vinted za 110zl.. I jedyne co mogę powiedzieć to to, że jeszcze nie wylapałam tętna 🤣 dziś mam 11+0. Także podejdźcie do tego na spokojnie.. niektóre z was wyłapią pewnie po 10t a niektóre będą jak ja musiały sobie troszkę poczekać. Także tak.. detektor pewnie uspokaja ale też można przez niego wpaść w panikę.. dla dziecka niepotrzebną 😒
Pozdrawiam ❤️
 
Cześć Dziewczyny.. wprawdzie ja jestem z majówek, ale też blisko mi do was.. mam termin na 31.05.. czytam sobie niekiedy was tutaj 😄 widzę, że część z was planuje zakup detektora.. Ja mam Jumper 100e.. kupiłam na Vinted za 110zl.. I jedyne co mogę powiedzieć to to, że jeszcze nie wylapałam tętna 🤣 dziś mam 11+0. Także podejdźcie do tego na spokojnie.. niektóre z was wyłapią pewnie po 10t a niektóre będą jak ja musiały sobie troszkę poczekać. Także tak.. detektor pewnie uspokaja ale też można przez niego wpaść w panikę.. dla dziecka niepotrzebną 😒
Pozdrawiam ❤️
Oj, właśnie tego się spodziewałam :( pewnie zależy to od wielu czynników np tyło/przodozgiecia macicy, położenia łożyska i samego płodu etc
 
Oj, właśnie tego się spodziewałam :( pewnie zależy to od wielu czynników np tyło/przodozgiecia macicy, położenia łożyska i samego płodu etc
dokładnie 😊 także przemyślcie to sobie na spokojnie, ja troszeczkę żałuję, że tak szybko go kupiłam (mam go od 3 tygodni).. ale już przestałam używać, za tydzień mam wizytę tam sobie posłucham 😇 i sporobuje z nim poszukać za 2 tygodnie
 
reklama
Właśnie, jak często lekarze na NFZ zlecają badania? Co miesiąc czy zależy?
Raczej co ok miesiąc powinni
Na który dokladnie tc umówione macie usg prenatalne + test pappa ? I ile u Was kosztuje?
Ja chyba będę w 12+6 z pappa 550 zł
Mi lekarz mówił że prenatalne będę miała w 14/15tc u mnie kosztuje 500 zl:)
To już za późno będzie na prenatalne, dowiedz się na pewno żeby nie przegapic
 
Do góry