reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja miałam na pierwszym badaniu 99. Wczoraj miałam test obciążenia i pięknie wyszedł, więc jeszcze wszystko jest możliwe. Trzymam kciuki za was!
 
reklama
I powiem Wam, że ta przypadkowa wizyta wczoraj, zobaczenie że maluch rośnie, serducho bije i jest wszystko w porządku uspokoiło i mnie i męża trochę. Jak mieliśmy takie mieszane uczucia wobec tego drugiego dziecka, tak teraz się ucieszyliśmy że wszystko dobrze, jakoś to tak nas to uspokoiło :)
 
A juz znow panikuje,bo widzialam ze kolejna dziewczyna z inmego watku pozegnala sie bo serduszko przestalo bic w 9t😞 a ja jestem 9t2d. Wizyte mam w nastepnym tygodniu a stresuje sie zadzwonic i zrobic wczesniej wizyte bo mnoe lekarz wkoncu zjebie.... ze co wyczytam na necie to zaraz robie wizyte na usg😞
To wypisz się z kilku wątków. Zostaw jeden. Im więcej ludzi tym więcej historii a czytając wszystkie ciągle będziesz schizować. Ja w poprzedniej ciąży obserwowałem wątek na FB, przestałam czytać regularnie jak zaczęły się przedwczesne porody. A wypisałam się jak miałam po porodzie babybluesa i ciężko mi się czytało te wszystkie szczęśliwe posty. Potem jakiś chłopczyk ledwo chyba miesiąc miał a już nowotwór więc wypisałam się całkowicie, bo sama zaczęłam się nakręcać.
Straty się zdarzają na tym etapie, często jak maluszek ma jakieś wady. Myślę, że lepiej tak wcześnie niz pod koniec ciąży albo po porodzie.
Pomyśl, że w szpitalach, w każdym czasie, oddziały położnicze są pełne zdrowych różowych bobasów 🙃 jak ja leżałam w szpitalu to nie mieli już podwójnych sal dla kobiet i miałam taką wielką i było nas tam 7 🙈 sala była jako pooperacyjna ale obok mnie leżały kobiety po porodzie naturalnym bo wszystko było zajęte 😉
Nie czytaj, zrelaksuj się, ciesz się ciąża 🙃 pamiętaj im mniej wiesz, tym spokojniej śpisz
 
Dziewczyny a zawsze robi się test obciążenia glukozą? Pytam bo mi wyszła na czczo 76 i tak sie zastanawiam nad tym czy zostanę wyslana. Ja jutro mam wizutę - tak bardzo już bym chciala znowu zobaczyć bombelka i jego seduszko ;)
 
I powiem Wam, że ta przypadkowa wizyta wczoraj, zobaczenie że maluch rośnie, serducho bije i jest wszystko w porządku uspokoiło i mnie i męża trochę. Jak mieliśmy takie mieszane uczucia wobec tego drugiego dziecka, tak teraz się ucieszyliśmy że wszystko dobrze, jakoś to tak nas to uspokoiło :)
Bardzo się cieszę 🙃 ja się jeszcze nie nastawiam. Mąż się cieszy ale ja się czuję szczególnie wieczorami, fatalnie więc jedyne co planuje to co musimy kupić i w jakiej kolejności 🙈
 
czesc dziewczyny, nadrobilam was, bo wczoraj znów padłam,, dzis po 4 🤢 ale od tamtej pory spokoj.. zobaczymy jak dalej,. Mialam pojechac do pracy, ale znów mnie pokonało (dziewczyny w pracy i tak mowią że śmierdzi kiszonką bo mamy z tyłu pole i gospodarstwo rolne hehe wiec pewnie bym tam długo nie wytrzymała) i siedze zdalnie. Chyba cały ten tydzien odpuszcze i zostane w domu. Troche mi brakuje dawnej energii.. tu sie ciesze ze wsszystko jest ok z ciążą ale jakoś tak mam bardzo dość i smuteczek ze jestem taka bezsił do życia. Milego dnia dla Was ❤️ i jak najmniej dolegliwości


aaaaa i znow powiem to samo : nie dokładajcie sobie same stresu, to na serio bardzo źle wpływa na nas.... wiem z poprzedniej ciąży i nigdy wiecej........ ja stresików waszych nie czytam ;) chceta to sie denerwujta wasze zdrowie - ja wolę myslec pozytywnie i tylko to się dla mnie liczy a i tak będzie co ma być ;)
 
reklama
Dziewczyny a zawsze robi się test obciążenia glukozą? Pytam bo mi wyszła na czczo 76 i tak sie zastanawiam nad tym czy zostanę wyslana. Ja jutro mam wizutę - tak bardzo już bym chciala znowu zobaczyć bombelka i jego seduszko ;)
Norma jest chyba do 92 dla ciąży, wiec jeszcze nie bedziesz miala krzywej, dopiero w późniejszym czasie :)
 
Do góry