reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
jeśli nie ma wskazań do rozszerzonych badań to myślę, że dobrze zrobione usg prenatalne daje bardzo dokładny obraz tego jak się ma dzidzia :)
Ja z racji wieku (36 lat) zrobię dodatkowo panoramę,
Nie chce się dodatkowo stresować.
Nie wiem czy te badania też wykrywają rozszczep podniebienia?? U męża w rodzinie dalsza kuzynka miała pierwsze dziecko z roszczepem podniebienia i to poważnym , przy drugim zrobiła szczegółowe badaniami nic nie stwierdzało że dziecko będzie to miało a jednak po porodzie okazało się że jednak ma
 
reklama
Hej dziewczyny. Wg OM u mnie dziś 7+0, jutro pierwsza wizyta i nie mogę się doczekać. Z pierwszym synem ciagle się stresowałam, ze coś będzie nie tak, po pierwszym poronieniu nie mogłam się pozbyć niepokoju. Teraz nie mam takich myśli, wiem, ze jest ok, mam nadzieję, że coś już będzie widać na usg 🙂

Ciagle sprawdzam cukier na czczo i niestety jest zle, po posiłkach mieszczę się w normie. Będę prosić o skierowanie na krzywą i umawiać się do diabetologa. To będzie wyzwanie prowadzić dietę cukrzycową przy małym Bąku który nie śpi dobrze w nocy i je bardzo wybiórczo a do tego pracować 3/4 etatu po 8.5 h dziennie 🙈 Ale jestem dobrej myśli 🙂
 
Do góry