reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Obudziłam się w nocy koło 2 z okropnym bólem brzucha. Takie kłucie, ściskanie, ale raczej ze strony układu pokarmowego, a nie macicy. Zazylam 2 nospy i 2 espumisany i pomogło na tyle żeby móc dalej spać, ale od rana dalej boli :( właśnie zaprowadziłam małą do żłobka i jadę do pracy. Dziś najdłuższa zmiana, zapewne ponad 8 h, nie wiem jak ją wytrzymam :/ nie wiem skąd ten bol, może z przemęczenia?
 
reklama
Kto dzisiaj ma wizytę? ❤️Ja dzisiaj mam wizyte musialam wziąć wolne na tą okazję, chciałam pospac poki mogę a już dawno nie spie bo tak sie stresuje boje martwię 🙊
ja mam dziś wizytę o 12, śniło mi się dziś, że byłam u jakiejś babeczki na USG (idę do faceta), opisała mi każde zdjęcie i był zarodek, ale serduszko jeszcze nie biło i kazała mi przyjść za dwa tygodnie.. budziłam się dzisiejszej nocy co 2 godziny 😑
 
ja mam dziś wizytę o 12, śniło mi się dziś, że byłam u jakiejś babeczki na USG (idę do faceta), opisała mi każde zdjęcie i był zarodek, ale serduszko jeszcze nie biło i kazała mi przyjść za dwa tygodnie.. budziłam się dzisiejszej nocy co 2 godziny 😑
Ja mam na 14, będzie się nam czas dziś dłużył. Czyli nie tylko ja mam takie myśli, to jest moja 3 wizyta już.
 
Ja mam dzisiaj wizytę o 19:40. Moja trzecia wizyta. Mdłości mnie męczą od wstania ale nie są tak uciążliwe jak wczoraj Żołądek ściśnięty czuje jakbym miała kamień. Staram się nie myśleć o wizycie i niepotrzebnie stresować.
 
Obudziłam się w nocy koło 2 z okropnym bólem brzucha. Takie kłucie, ściskanie, ale raczej ze strony układu pokarmowego, a nie macicy. Zazylam 2 nospy i 2 espumisany i pomogło na tyle żeby móc dalej spać, ale od rana dalej boli :( właśnie zaprowadziłam małą do żłobka i jadę do pracy. Dziś najdłuższa zmiana, zapewne ponad 8 h, nie wiem jak ją wytrzymam :/ nie wiem skąd ten bol, może z przemęczenia?
Ojej, wypoczywaj 😔 mnie też ostatnie dwie noce pobolewał brzuch, dziś od 3:30 do 5 przez to nie spałam, a od wieczora wczoraj dodatkowo ciągnie mnie miejsce lewego jajnika, mega dziwne uczucie 😬
 
Obudziłam się w nocy koło 2 z okropnym bólem brzucha. Takie kłucie, ściskanie, ale raczej ze strony układu pokarmowego, a nie macicy. Zazylam 2 nospy i 2 espumisany i pomogło na tyle żeby móc dalej spać, ale od rana dalej boli :( właśnie zaprowadziłam małą do żłobka i jadę do pracy. Dziś najdłuższa zmiana, zapewne ponad 8 h, nie wiem jak ją wytrzymam :/ nie wiem skąd ten bol, może z przemęczenia?
bardzo współczuje, nie wiem co poradzić. Życzę Ci krótkiego dnia! ✊🏼

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące 🥰
ja jutro kolejne usg - 11:45. Trochę się uspokoiłam co do wczorajszej wizyty. Sobota 16:40 wizyta u endo. 🙈 teraz stresuje się ze fasolka jest za mała… 😅

Miłego dnia wszystkim!
 
myślałam, że nie będę się stresować i podejdę do tego, że co ma być to będzie, ale szczerze już zaczynam się lekko stresować...
Stres w takiej sytuacji nie może a nawet i pogarsza ale taka natura poprostu sie boimy... Mysle ze po 12 tygodniu będzie większa pewność i będziemy mniej przeżywać wizyty ❤️
 
reklama
U mnie dziś pierwsza wizyta więc stres jest raczej czy jest wszystko ok, czy pęcherzyk jest w dobrym miejscu czy nie ma żadnych torbieli, krwiaków itd. nawet nie liczę na to, że zobaczę kropka 🙈 według owulacji dziś 5+4, w poniedziałek beta ok 6 tys. Przyrosty miałam ok 170-270%. Niby jakaś tam nadzieja jest, że zobaczę kropka, ale myślę bardziej czy jest ok jak na ten etap 🙈
 
Do góry