reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Dziewczyny a może być tak ze jeśli nigdy problemów nie miałam to w ciąży TSH zacznie szaleć? Pierwszego syna rodziłam w Irlandii i tam nawet tego nie badali 😳 sprawdzałam na początku tego roku razem z innymi badaniami i było ok
Jest taka możliwość. Część kobiet wpada w niedoczynność w ciąży, która później po porodzie mija ;) Może pojawić się też nadczynność
 
reklama
Dziewczyny a może być tak ze jeśli nigdy problemów nie miałam to w ciąży TSH zacznie szaleć? Pierwszego syna rodziłam w Irlandii i tam nawet tego nie badali 😳 sprawdzałam na początku tego roku razem z innymi badaniami i było ok
Może, ale raczej nie jest to regułą. U mnie nigdy nie było problemów z tarczycą, a po poronieniu w kwietniu cały czas skakała i była podwyższona, ale sam współczynnik TSH 🤔
 
Dziewczyny pracujące, wstaje z wami 😅, niestety partner wstaje po 5:00, wiec często nie mogę już dalej zasnąć. Obejrzałam już prawie do końca na Netflix „od zera”. Mega wzruszajacy mini serial 🥰
 
Dziewczyny a może być tak ze jeśli nigdy problemów nie miałam to w ciąży TSH zacznie szaleć? Pierwszego syna rodziłam w Irlandii i tam nawet tego nie badali 😳 sprawdzałam na początku tego roku razem z innymi badaniami i było ok
Ja Tez sprawdzałam przed zajściem w ciążę i było ok. Też mnie ciekawi czy w czasie ciąży może się to zmieni. Znam parę dziewczyn że po ciąży miały problemy z tarczyca
 
Nie wierzyłam jak mi w pierwszej ciąży mówili żebym spała póki mogę 😁 Teraz pospie pewnie najwcześniej za 8 lat 🙈 Pozdrawiam, mama, która od porodu nie przespała ani jednej nocy a w 3 trym tez lepiej nie miała 🙈
 
reklama
Dziewczyny pracujące, wstaje z wami 😅, niestety partner wstaje po 5:00, wiec często nie mogę już dalej zasnąć. Obejrzałam już prawie do końca na Netflix „od zera”. Mega wzruszajacy mini serial 🥰

Słyszałam, że jest dobry, mam nawet na liście do obejrzenia 😇
Ja i moje mdłości jesteśmy w drodze do pracy, jest ciężko 🤢😪
 
Do góry