reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
z tego co wiem to optymalne jest+/- 1, max ciążowe jest do 2,5
nigdy w życiu nie miałam tak niskiego TSH, najniższe jakie miałam to 1.4 także strasznie zdziwił mnie ten wynik 0.5 i to po kilku dniach przyjmowania dawki 137, a wcześniej byłam na 100. Zobaczymy jutro co powie, czy wracamy do 100 czy zostajemy przy 137.
 
Dziewczyny a może być tak ze jeśli nigdy problemów nie miałam to w ciąży TSH zacznie szaleć? Pierwszego syna rodziłam w Irlandii i tam nawet tego nie badali 😳 sprawdzałam na początku tego roku razem z innymi badaniami i było ok
 
Dziewczyny a może być tak ze jeśli nigdy problemów nie miałam to w ciąży TSH zacznie szaleć? Pierwszego syna rodziłam w Irlandii i tam nawet tego nie badali 😳 sprawdzałam na początku tego roku razem z innymi badaniami i było ok
mi lekarz w poprzedniej ciąży, na początku, zlecił zbadać TSH, myślę że tobie też zleci, a jak nie to zrób dla własnego spokoju. Ja normalnie hormonu nie biorę, a w ciąży już tak
 
reklama
Dziewczyny a może być tak ze jeśli nigdy problemów nie miałam to w ciąży TSH zacznie szaleć? Pierwszego syna rodziłam w Irlandii i tam nawet tego nie badali 😳 sprawdzałam na początku tego roku razem z innymi badaniami i było ok
Tak, niestety może. Po porodzie często jest też zapalenie tarczycy, nawet u osób, które nigdy nie miały z nią problemów ( m.in. u koleżanki tak było) i wtedy tsh jest coś około 0,00001 :D
 
Do góry