reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

No właśnie dlatego napisałam, że to moja wyprawka i rzeczy które mi się przydały, każdy musi podpasować pod siebie i swoje dziecko :)
Ja chusteczki wolę szczerze mówiąc z wygody, ale przy pierwszej córce nie używałam (tylko waciki), bo miała skłonności do odparzeń. Drugie dziecko nie, więc w ruch szły jednak najczęściej te chusteczki.
I tak przy córce musiałam pupę zawsze zabezpieczać linomagiem, synkowi sporadycznie.
Balsam i emolient u nas był konieczny bo dzieci miały wrażliwą skórę i skłonności do zmian atopowych.
Części dziewczyn nie przydadzą się wszystkie akcesoria związane z osiąganiem mleka bo po prostu nie będą tego robić.
Albo podgrzewacz do butelek - u mnie mega się przydawał bo ja właśnie często mleko odciagalam i trzymałam w lodówce i potem je podgrzewalam i to było wygodne.
Sterylizator - dużo mam już od tego odchodzi. Ja akurat sterylizowalam laktator i butelki.

Mi np nie sprawdziło się zupełnie łóżeczko dostawne. A dużo dziewczyn sobie chwali :)

Zagradzam się, każdemu podpasuje coś innego.
Np. ja właściwie poza ciuchami i wózkiem za wiele nie potrzebuję. Pieluchy wielo, karmienie wyłącznie piersią wiec ani butelek ani smoczków, a łóżeczko to tylko dla mnie zagracanie mieszkania 🙈🙈🙈
 
reklama
Znowu byliśmy na zakupach. Uwielbiam kompletowanie wyprawki, różowe rzeczy są prześliczne. Kupiliśmy parę ubranek, pieluchy tetrowe, muślinowe, flanelowe, wanienkę, bambusowy kocyk🥰. I zamówiliśmy wózek. Czy tylko ja szaleję już z wyprawką?
 
Znowu byliśmy na zakupach. Uwielbiam kompletowanie wyprawki, różowe rzeczy są prześliczne. Kupiliśmy parę ubranek, pieluchy tetrowe, muślinowe, flanelowe, wanienkę, bambusowy kocyk🥰. I zamówiliśmy wózek. Czy tylko ja szaleję już z wyprawką?
Podziwiam! Ja nie mam nic i na razie nie zamierzam nic kupować, nawet nie przegladam tych stron,zabiorę się za to z 2 miesiące przed porodem.
 
Ja bym chciala 2 miesiące przed porodem miec już wszystko kupione i gotowe:) w zeszłej ciąży zaskoczył mnie szybciej szpital, dlatego teraz chce dopiąć szybko wszystko na ostatni guzik :)
 
Znowu byliśmy na zakupach. Uwielbiam kompletowanie wyprawki, różowe rzeczy są prześliczne. Kupiliśmy parę ubranek, pieluchy tetrowe, muślinowe, flanelowe, wanienkę, bambusowy kocyk🥰. I zamówiliśmy wózek. Czy tylko ja szaleję już z wyprawką?
Ja już też powoli zaczynam, ciuszki już zaczęłam kupować, po wózek jedziemy w poniedziałek :) aktualnie trwa remont mieszkania wiec jak tylko skończymy (myśle tydzień/dwa) zaczynam już rozglądać się za łóżeczkiem i resztą :)
 
Znowu byliśmy na zakupach. Uwielbiam kompletowanie wyprawki, różowe rzeczy są prześliczne. Kupiliśmy parę ubranek, pieluchy tetrowe, muślinowe, flanelowe, wanienkę, bambusowy kocyk🥰. I zamówiliśmy wózek. Czy tylko ja szaleję już z wyprawką?
Do czego można używać pieluch tetrowych poza tym że jako pieluchy? Bo ja będę używać tych jednorazowych i zastanawiam się czy te wgl mi się przydadzą.A te inne rodzaje to po co ?
 
Jedyne sklepy z dziecięcymi rzeczami jakie odwiedziłam to pepco haha.I w sumie kilka rzeczy tam na pewno kupię bo jest tanio.Na pewno trochę ciuszków jakieś smoczki.Matę do przewijania tam widziałam chyba za 10zł. Śliczne kocyki tam mają i ręczniczki.butelki szczotki nożyczki.myślę że nie ma co wydawać nie wiadomo ile kasy zwłaszcza że jest tego dużo.A jak mi się coś nie sprawdzi to najwyżej wtedy kupię inne.
 
reklama
Do czego można używać pieluch tetrowych poza tym że jako pieluchy? Bo ja będę używać tych jednorazowych i zastanawiam się czy te wgl mi się przydadzą.A te inne rodzaje to po co ?
Żeby dać pod cyca, żeby wytrzeć dziecku buzię jak np uleje. Jest cała masa zastosowań. Możesz sobie dać na ramię jak odbekujesz dziecko (może się ulac)
 
Do góry