reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny, ktore sa w 16-16 tygodniu i sa w 2 czy 3 ciazy.... Zaczynacie czuc ruchy? Nie mam jeszcze pewnosci na 100 %, ale wydaje mi sie, ze to juz u mnie❤️ od 2 dni cos mnie tak dotknie, musnie, lekko w jednym punkcie od srodka "dotyka" (nie umiem tego inaczej okreslic). W kazdym razie, wydaje mi sie ze juz cos jest na rzeczy (to moja trzecia ciaza, wiec poprostu wiem, jak to wyglada, w pierwszej bym tego pewnie nie poznala).
Ale to jest fajne❤️
Ja mam skończony 15 TC i od tygodnia czuję czasem takie łaskotanie tylko nie jestem pewna czy to ruchy czy czuję łaskotanie pasa od spodni na brzuchu. W pierwszej ciąży czułam ruchu bardzo późno i to już były solidne kopniaki. Pamiętam, że parę razy poczułam podobne łaskotanie ale to było dopiero koło 20 tygodnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja biorę febilion 2 po 2 tabletki. Z wielkością nie powiem Ci jak jest bo ja akurat nie mam problemu ale pierwszy raz spotkałam się żeby na blistrach były zapisane dni tygodnia. Dla mnie to akurat pomocne bo czasami nie pamiętałam czy danego dnia zażyłam suple [emoji28]
Normalnie ja też bym musiała się zastanawiać, ale codziennie mąż mi podaję witaminy i leki, dzięki temu wiem, że nie zapomnę [emoji3]

@Hmmmm powodzenia na wizycie [emoji173]
 
Dziewczyny, ktore sa w 16-16 tygodniu i sa w 2 czy 3 ciazy.... Zaczynacie czuc ruchy? Nie mam jeszcze pewnosci na 100 %, ale wydaje mi sie, ze to juz u mnie[emoji3590] od 2 dni cos mnie tak dotknie, musnie, lekko w jednym punkcie od srodka "dotyka" (nie umiem tego inaczej okreslic). W kazdym razie, wydaje mi sie ze juz cos jest na rzeczy (to moja trzecia ciaza, wiec poprostu wiem, jak to wyglada, w pierwszej bym tego pewnie nie poznala).
Ale to jest fajne[emoji3590]
Ja czuję od kilku dni. Najpierw myslalam, że mi się wydaje, ale jednak nie. Codziennie, najczęściej rano albo przed snem czuje takie "stuknięcia". Czasem też w ciągu dnia, ale to rzadko.
 
Ja czuję od kilku dni. Najpierw myslalam, że mi się wydaje, ale jednak nie. Codziennie, najczęściej rano albo przed snem czuje takie "stuknięcia". Czasem też w ciągu dnia, ale to rzadko.
Który tydzień u Ciebie? :) Ja czekam na jutrzejsze prenatalne jak na szpilkach, już chciałabym czuć malucha, byłabym spokojniejsza na pewno 🙏🙏❤️
 
Wiecie co? Zrobiłam sobie zaległe badania TSH i progesteronu na które skierowania dostałam jakis miesiąc temu 🙈 mam TSH 1,13 (W ŻYCIU! Takiego pięknego nie miałam!), A progesteron 35,7 ❤️ trochę mnie uspokoiło to przed jutrzejszą wizytą ❤️
TSH piękne :) Badanie progesteronu? Ja w ciąży badałam tylko na samym początku..
 
reklama
Który tydzień u Ciebie? :) Ja czekam na jutrzejsze prenatalne jak na szpilkach, już chciałabym czuć malucha, byłabym spokojniejsza na pewno [emoji120][emoji120][emoji3590]
16. Z najmłodszym też czułam ruchy ciut wcześniej. Pamiętam jeszcze mówiłam ginowi, że to chyba nie możliwe, akurat robił usg a miał 1 monitor i nie widziałam, i mowie ze o teraz czuję a dr że tak, bo akurat mlody kopał w usg (co mu zresztą zostało do końca ciąży, tylko usg a ten sru w głowice [emoji38])
 
Do góry