reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ładniej mi się wykadrowalo teraz :)
510C4721-02DC-43B6-9DBD-FCAF9E5304C4.jpg

Teraz mi się lepiej wykadrowalo. Lekarka mówi,ze stawiałaby, ze dziewczynka
 
reklama
Nie mam niestety żadnych zdjęć dzieciaków z usg :( bo mi lekarka nigdy nie dawała i nie mam jak sobie porównać. Z młoda mogłam zrobic trzy zdjęcia z monitora ,żeby mąż mógł zobaczyć ,ale ta jakość … 🙈
 
Dokładnie. Niedługo piękny okres czasu. Obyśmy wszystkie spędziły spokojnie święta, czas magi i spędzania czasu z rodziną. Później nowy rok i maraton z połówkowymi
Noo, aż ciężko uwierzyć, że już niedługo rusza u nas połówkowe 😄 ja to mam wrażenie, że nie dawno się o ciąży dowiedziałam 😅
 
Melduje się i ja po USG prenatalnym, wszystko w najlepszym porządku ❤️ zdrowy bobas, fikał tak, że musiała doktorka czekać, żeby dobrze go zmierzyć 🥰 widziałam wszystkie paluszki, machał rączkami, nóżkami i obracał się jak szalony 😄 jutro idę na badanie z krwii, ale to tylko dla uzupełnienia, bo ginka mówiła, że bardzo niskie prawdopodobieństwo wad 😊
Wrzucam zdjęcie, i słucham propozycji płci po wyrostku, bo niestety bobasek nie współpracował jak chciała doktorka zobaczyć 😁
Chłopczyk jak nic 🥰🤩 fajnie że wszystko dobrze 😚
 
Tak pani doktor sprawdziła ten wyrostek. Nie znam się dokładnie na tym. I powiedziała że po ułożeniu wyrostka stwierdza śmiało że to dziewczynka :) w głębi serca czułam że to dziewczynka. Ale nie chciałam się nakręcać.
Najważniejsze że zdrowa!!! 🥰
A kiedyś któraś mówiła że robi pappa pp to aby dowiedzieć się i wczesnym porodzie.. I np ja zrobiłam pappe. Wystąpienie ryzyka tych 3trisomi mam niskie 1;20000.
A jeżeli chodzi o poród to to też niskie ryzyko wczesnego porodu. Wogole wszystko gra.

Dobre[emoji28] no niestety konkubinat jest w naszym kraju przedstawiony jako czyte zło [emoji1787]

Dziewczyny mam moze głupie pytanie bo to bedzie moje pierwsze dziecko[emoji3] chciałabym zacząc powolutku kupowac ubranka jak sie trafi jakas fajna promocja. Jaki rozmiar brac? 56? Co ile mniej wiecej miesiecy zwiększa się rozmiar, bo jezeli trafi mi sie fajny kombinezon na zime to jaki rozmiar wziac zeby styknal na pazdziernik-marzec, da sie w ogole tak? [emoji28] czy kazde dziecko rosnie we wlasnym tempie? Oczywiscie nie mam tu na mysli wczesniaczkow bo to waidomo, ze inna sytuacja.

Jestem taka zielona w tym temacie [emoji28]
Mój urodził się 62 cm. I ubranie na 56 były właściwie do szpitala. A ze jest grudniowy to większość ubrań mamy grubszych i z długim rękawem
 
reklama
Do góry