reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Z tym kołataniem serca to chyba norma.. ja mam to samo niby ciśnienie w normie ale czasami czuję jak wali aż w gardle.. ja siedzie na L4 więc prawie że nic nie robię, męczy mnie wszystko.. ale wolę tak niż pracować ponad siłę :) co do jedzenia, codziennie o 7 rano budzę się z mega głodem, jem chrupki kukurydziane jeszcze na łóżku i pomaga to chwilę przedłużyć czas na wstawanie 😁
Genialne z tymi chrupkami! Muszę wypróbować bo jeszcze by się z rana poleżało a tu głód wygania z łóżka 🙈
 
Genialne z tymi chrupkami! Muszę wypróbować bo jeszcze by się z rana poleżało a tu głód wygania z łóżka 🙈
Moja siostra jak była w ciąży to właśnie gin jej tak doradzila. Chrupki sklejają żołądek i nawet w nudnoaciach pomagają :) coś w tym jest bo na mnie również działa, mąż mi mówi że jak małe dziecko.. chrupki na łóżku i muszę mieć już 😂
 
reklama
Melduje się i ja po USG prenatalnym, wszystko w najlepszym porządku ❤️ zdrowy bobas, fikał tak, że musiała doktorka czekać, żeby dobrze go zmierzyć 🥰 widziałam wszystkie paluszki, machał rączkami, nóżkami i obracał się jak szalony 😄 jutro idę na badanie z krwii, ale to tylko dla uzupełnienia, bo ginka mówiła, że bardzo niskie prawdopodobieństwo wad 😊
Wrzucam zdjęcie, i słucham propozycji płci po wyrostku, bo niestety bobasek nie współpracował jak chciała doktorka zobaczyć 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-12-10-17-24-03-00_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2021-12-10-17-24-03-00_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    138,1 KB · Wyświetleń: 89
Do góry