reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mi każdy mówił nie kupuj dużo 56,bo dziecko w tym długo nie pochodzi moja mała nosiła 56 conajmiej 3 miesiące.Urodziła się w sierpniu miała 51,5 cm. Dobrze,ze miałam ciuszki też na 50 cm to się nie topiła. Teściowa kupiła jej na zimę kombinezon 68 sama taki chciałam i był dużo za duży prawie do końca zimy. Teraz już na zaś nie będę kupować, bo to co kupiłam to nie zostało wynoszone nie trafiłam z porą roku 😂ale ona jest drobna teraz ma rok i 4 miesiące i nosi rozmiar 80. H&m ma napewno zawyżone rozmiarówki.
 
reklama
Mi każdy mówił nie kupuj dużo 56,bo dziecko w tym długo nie pochodzi moja mała nosiła 56 conajmiej 3 miesiące.Urodziła się w sierpniu miała 51,5 cm. Dobrze,ze miałam ciuszki też na 50 cm to się nie topiła. Teściowa kupiła jej na zimę kombinezon 68 sama taki chciałam i był dużo za duży prawie do końca zimy. Teraz już na zaś nie będę kupować, bo to co kupiłam to nie zostało wynoszone nie trafiłam z porą roku 😂ale ona jest drobna teraz ma rok i 4 miesiące i nosi rozmiar 80. H&m ma napewno zawyżone rozmiarówki.
U mnie podobnie. Miałam najwięcej 56 a mniejszych niewiele i musiałam szybko dokupić. Z rozmiaru 56 wyrosła jak miała 4 miesiące.
 
Tak, dużo bardziej ufam nifty ;) ale we wtorek idę do swojego lekarza i podpytam może on wypatrzy. Czytałam nawet o przypadku że dziewczyna nawet na połówkowych jej siusiaka pokazywał lekarz a z nifty córka I nifty bezpłatnie jej powtórzyło badania płci i była córka tak jak na początku ;)
moja gin również twierdzi, że w testach o szerokim zakresie zdarzają się błędy i przytaczała przykład o pomyłce płci.
 
moja gin również twierdzi, że w testach o szerokim zakresie zdarzają się błędy i przytaczała przykład o pomyłce płci.
Ale nifty dzieli próbkę i jedna ampułka to tylko płeć a druga to inne badania choroby... opis badania jest fajnie wytłumaczony ze jest w krwi jest tylko XX to dziewczynka a jeśli pojawi się xy to chłopiec ;) poza tym jednak tylko 0,5% na pomyłki i jak dają możliwość bezpłatnej powtórki to jakoś mnie bardziej przekonują niż 90% lekarza bo to rzeczywiście mogła być pepowonina ;) akurat płeć malo ważna bo dla mnie reszta najważniejsza wynikow tylko po nifty kupiłam body w kwiatki i to 3 komplety i głupio będzie syn wyglądać 😂😂
 
Ostatnia edycja:
Moi baaaardzo długo chodzili w 50/56. Koło 4mcy. Z tym, ze ja nie miałam dużo ciuszków. Chłopcy wszyscy byli urodzeni w lecie, wiec bodziak, polspiochy /śpiochy/kaftanik. Prane na okrągło . Młoda w październiku wiec pajac/body/rzeczy po braciach . Kombinezon miała na cała zimę 56 😁 wysłałam go potem koleżance i jej nowonarodzona córa pochodziła 2 tygodnie 🤣 wiec różnie bywa z rozmiarami :)
 
Hej, dawno mnie tutaj nie było wiec nie jestem na biezaco. Zamartwiam się trochę dlatego pisze do Was.
Jestem prawie w 15tc. Ogólnie na wcześniejszych badaniach wszystko Ok, płód nisko jedynie ale szyjka 5cm. Od kilku dni mam bóle podbrzusza. Dziś to już takie mocniejsze. To jest takie kłucie, pieczenie a czasem jak trochę przed okresem. Czy uważacie ze to rozciąganie macicy? Tez tak macie? Nie mam plamien. Wizytę mam umówiona na poniedziałek
 
Hej, dawno mnie tutaj nie było wiec nie jestem na biezaco. Zamartwiam się trochę dlatego pisze do Was.
Jestem prawie w 15tc. Ogólnie na wcześniejszych badaniach wszystko Ok, płód nisko jedynie ale szyjka 5cm. Od kilku dni mam bóle podbrzusza. Dziś to już takie mocniejsze. To jest takie kłucie, pieczenie a czasem jak trochę przed okresem. Czy uważacie ze to rozciąganie macicy? Tez tak macie? Nie mam plamien. Wizytę mam umówiona na poniedziałek
Moja gin mówiła że to normalne.. takie rwanie kłucie i ból jak na miesiączkę, macica się rozciąga i tak może być. Stwierdziła też że niektóre kobiety nawet chodzić nie mogą taki jest dyskomfort, więc najważniejsze by nie panikować ale też obserwować :)
 
reklama
Hej, dawno mnie tutaj nie było wiec nie jestem na biezaco. Zamartwiam się trochę dlatego pisze do Was.
Jestem prawie w 15tc. Ogólnie na wcześniejszych badaniach wszystko Ok, płód nisko jedynie ale szyjka 5cm. Od kilku dni mam bóle podbrzusza. Dziś to już takie mocniejsze. To jest takie kłucie, pieczenie a czasem jak trochę przed okresem. Czy uważacie ze to rozciąganie macicy? Tez tak macie? Nie mam plamien. Wizytę mam umówiona na poniedziałek
Długa szyjka :) to bardzo dobrze !
Ja mam takie ciągnięcia po bokach, czasem takie ostre zakłucia /szarpnięcia i wczoraj mówiłam o tym lekarce i mówi, ze to normalne i to rozciąganie i żeby się nie martwić .
Swoją droga widać już brzuszek 😳
 
Do góry