reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Cześć ciotki :) No i po badaniu... szczerze mówiąc to lekarz nic mi nie powiedział czy jest dobrze czy nie bo mam czekać na wyniki pappa i wtedy dostanę konkretne informacje... Z ciekawostek to z nifty dziewczynka a on mi mowi że 90% chłopiec... także hmmm komu bardziej ufać? Idę do swojego lekarza we wtorek to podpytam... nie mówiłam mu ze robiłam nifty bo nie chciałam nic sugerować ale aż jestem w szoku bo 90% to całkiem dużo ;)
 

Załączniki

  • 20211209_190712.jpg
    20211209_190712.jpg
    524,6 KB · Wyświetleń: 93
  • 20211209_190643.jpg
    20211209_190643.jpg
    820 KB · Wyświetleń: 83
reklama
cześć Dziewczyny! obserwuje Was od dłuższego czasu, ale jestem po dwóch stratach i nie chciałam się uaktywniać przed prenatalnymi, ale w końcu dzisiaj się doczekałam, z usg wszystko ok, czekam na wyniki z krwi, ufff :) dzięki jednej z Was, kupiłam detektor tętna i od 10 tyg bez problemu udaje mi się usłyszeć serce, co mnie niesamowicie uspokaja, dziękuję :)
 
cześć Dziewczyny! obserwuje Was od dłuższego czasu, ale jestem po dwóch stratach i nie chciałam się uaktywniać przed prenatalnymi, ale w końcu dzisiaj się doczekałam, z usg wszystko ok, czekam na wyniki z krwi, ufff :) dzięki jednej z Was, kupiłam detektor tętna i od 10 tyg bez problemu udaje mi się usłyszeć serce, co mnie niesamowicie uspokaja, dziękuję :)
Witaj kochana, rozgosc się :) super że wszystko u Was ok, rośnijcie zdrowo 😘😘
 
Cześć ciotki :) No i po badaniu... szczerze mówiąc to lekarz nic mi nie powiedział czy jest dobrze czy nie bo mam czekać na wyniki pappa i wtedy dostanę konkretne informacje... Z ciekawostek to z nifty dziewczynka a on mi mowi że 90% chłopiec... także hmmm komu bardziej ufać? Idę do swojego lekarza we wtorek to podpytam... nie mówiłam mu ze robiłam nifty bo nie chciałam nic sugerować ale aż jestem w szoku bo 90% to całkiem dużo ;)
Gratuluję dobrych wieści 😚, ciekawa sytuacja z płcią maluszka. U nas w ostatniej ciąży, najpierw wyniki nifty potwierdziły dziewczynkę, a później usg, ale ono było kilka tygodni później.
Test też może się mylić, ale człowiek bywa chyba bardziej omylny 🙃 w którym tc wykonywałaś test nifty?
Mimo wszystko śliczny malec ❤
 
reklama
Gratuluję dobrych wieści 😚, ciekawa sytuacja z płcią maluszka. U nas w ostatniej ciąży, najpierw wyniki nifty potwierdziły dziewczynkę, a później usg, ale ono było kilka tygodni później.
Test też może się mylić, ale człowiek bywa chyba bardziej omylny 🙃 w którym tc wykonywałaś test nifty?
Mimo wszystko śliczny malec ❤
Nifty 11+3 a prenatalne 12+6 wg dzisiejszego usg 13+1 bo dosc długi malec 6,86cm ;) powiem tak wersja jest ze dziewczynkę moja pomylić ale ze jak mówią że chlopiec to niby zadko także juz sama nie wiem, żeby się nie okazało że pomylili próbki albo jakieś inne przygody bo tu muszę czekać na wyniki ponad tydzień a nifty mnie uspokajało... cieszę się że do wtorku wytrzymam i wtedy mam wizytę bo znowu niepotrzebnie się stresuje :(
 
Do góry