reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dzień dobry [emoji3590] ja ostatnio zarywam nocki i pewnie będzie tak to świat [emoji85] w święta padnę jak mucha.. A tymczasem dziś u mnie na razie pięknie świeci słońce więc uciekam na sesje świateczne a Wam życzę miłego dnia [emoji3590]

Objawy ciążowe ustały mi całkowicie, nawet piersi nie bolą [emoji4]
Pochwal się się świątecznymi ujęciami :) oczywiście nie chodzi mi o portrety ale może robisz też jakieś plenerowe itd :) my co roku robimy sesję odkąd nasza mała jest na świecie :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, u mnie ciężka noc .. Tak mnie gardło bolało :/ oby to zwykły ból gardła a nie angina :( tak chciałam żebym była zdrowa przed prenatalnymi a tu bach.. Ciągle coś..
Dopijam herbatę i biorę się za sprzątanie 😇
Dzis robimy z młodym ciasteczka dla Mikołaja :) bo z mężem stwierdzilismy że do naszego młodego Mikołaj przyjdzie w niedzielę :) przynajmniej będzie miał zajęcie 😇
 
Mi moja endo powiedziała że jedzenie nie ma wpływu na hormony i tylko trzeba odczekać z nim po wzięciu tabletki, a tabletkę mogę brać bo powiedziała że ma wpływ na FT4 tylko, a u mnie zawsze i tak w normach wirc ok [emoji108]
Moja doktor zawsze kazała na krew nie zażywać lekarstw.. Coś lekkiego zjeść pozwala . Ale zakaz zażywania tabletki
 
Hej! U mnie dziś 13+3 i właśnie zwróciłam dzisiejszą gruszkę i wczorajszą kolację :/ Czego nie zjem, to boli mnie żołądek. Nie mam już pomysłu. Miłego dnia Wam!
 
Dziewczyny myślicie że jak znowu spadłam z wagi to lekarz może skierować mnie np na oddział albo coś?? Ostatnio schudłam w ciągu paru dni 1,5kg.. Teraz znowu.. Ostatnim razem mówił że rozumie ale żebym starala się więcej jeść.. Bo brzuch w cm rośnie.. Ale waga spada..
 
reklama
Dziewczyny myślicie że jak znowu spadłam z wagi to lekarz może skierować mnie np na oddział albo coś?? Ostatnio schudłam w ciągu paru dni 1,5kg.. Teraz znowu.. Ostatnim razem mówił że rozumie ale żebym starala się więcej jeść.. Bo brzuch w cm rośnie.. Ale waga spada..
Moja waga stoi w miejsu. Doktor powiedzial ze dopoki dziecko sie dobrze rozwija to nie ma co sie martwic
 
Do góry