reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja myślę że wózek kupimy dopiero ok kwietnia - mają, narazie tylko raz zerkneliśmy w internet. Patrzeć pewnie będziemy dopiero po nowym roku, tak samo jak na resztę wyprawki. Narazie o tym nie myślimy. Ale napewno dla mnie ważne w wózku będzie duża gondola i pompowane koła, inne nie wchodzą w grę [emoji4] ale chętnie poczytam jakie macie typy dziewczyny, bo ja jestem zielona w te klocki i może coś też mi wpadnie w oko [emoji846]
 
reklama
Hejka 😊dziewczyny kiedy planujecie kupić wózek? Bo ja już zaczęłam oglądać i co jeden to ladniejszy 🥰
ja mam po starszaku, byłam z niego mega zadowolona i czeka grzecznie na strychu :)
Chociaż moja przyjaciółka rodzi w styczniu pierwsze dziecko i jak pokazała mi jaki wózek wybrała to aż mnie serduszko zakulo 🥺
Z jednej strony rozum, a z drugiej serce 🤣🙈
 
z mojego doświadczenia proponuję zrobić listę planowanych zakupów i pokazać te listy koleżance, która już ma dziecko. Ja dzięki temu zaoszczędziłam mnóstwo kasy, bo chcąc się przygotować planowałam zakup różnych rzeczy. Na szczęście moja przyjaciółka zweryfikowała 🙂 i dobrze, że jej posłuchałam.
Warto mieć moim zdaniem aspirator katarek i inhalator 🙂- u nas pierwszy katar był po niespełna 1 miesiącu, 11 listopada. Oczywiście bałam się podłączać do odkurzacza, ale najpierw sprawdziłam na sobie. Wielokrotnie nam bardzo pomógł.
dokładnie 👍
Moja przyjaciółka ostatnio zasypuje mnie pytaniami: czy to kupić? 😁
I dobrze, bo gdybym ja miała w otoczeniu taką osobę pewnie zaoszczędziłabym naprawdę duzo kasy. A tak dużo rzeczy (np. wkładka do wanienki, której do tej pory nie mogę przeżyć mimo że kosztowała 20 zł 🤣) oddawałam albo sprzedawałam na jakimś olx 😬
 
Miał być wczoraj miły wieczór z mężem i pizza do towarzystwa, a padłam spać o 20:30 🤣
Pojechałam od razu po pracy z synem do lekarza go przebadać, wróciliśmy o 18:00. Zjadłam szybko obiad i oczywiście wzięłam się za porządki żeby dzisiaj mieć mniej, bo przecież "mam tę moc! 💪". Po 20:00 położyłam się bo zaczął mnie ciągnąć brzuch z tego wszystkiego i dalej już nie pamiętam co było 🙈
Poszłam spać bez mycia i w pełnym make-up (już czekam na nową dostawę przyszczy ✌️). Mąż tylko obudził mnie żebym się rozebrała.
Ciągle gdzieś zapominam że już nie jestem nieśmiertelna 😎
 
Dziewczyny, mój siniak z rana rośnie w siłę 🥴 rozebrałam się do kąpieli i przeżyłam szok 😳
Nie wiem, czy to Cię pocieszy, ale mój był 2 razy większy, strasznie się rozlał 😅 A boli Cię? Bo one wbrew pozorom potrafią być bezbolesne, ja miałam tylko takie ciągnięcie, jak źle usiadłam.
Ja dzisiaj trafiłam na taki i mega mi się wizualnie podoba. Jeszcze nie zagłębiałam się w jego opis.. Zobacz załącznik 1343294
Piękny jest! Mnie się marzy podobny, tylko że cały czarny lub granatowy i z brązową rączką.
 
Cześć dziewczyny, miłej soboty 😊
Ja zaraz zbieram się na badanie TSH 🙂

Ja też jestem zielona w temacie więc chętnie poczytam o wózkach itp 😊
 
Dzień dobry [emoji3590] ja ostatnio zarywam nocki i pewnie będzie tak to świat [emoji85] w święta padnę jak mucha.. A tymczasem dziś u mnie na razie pięknie świeci słońce więc uciekam na sesje świateczne a Wam życzę miłego dnia [emoji3590]

Objawy ciążowe ustały mi całkowicie, nawet piersi nie bolą [emoji4]
 
Cześć dziewczyny, miłej soboty 😊
Ja zaraz zbieram się na badanie TSH 🙂

Ja też jestem zielona w temacie więc chętnie poczytam o wózkach itp 😊
Jesteś w stanie wytrzymać na czczo do tej pory? Ja o 7 rano już muszę wstawać coś zjeść bo żołądek odwraca się w drugą stronę. 😁
 
reklama
Jesteś w stanie wytrzymać na czczo do tej pory? Ja o 7 rano już muszę wstawać coś zjeść bo żołądek odwraca się w drugą stronę. [emoji16]
Mi moja endo powiedziała że jedzenie nie ma wpływu na hormony i tylko trzeba odczekać z nim po wzięciu tabletki, a tabletkę mogę brać bo powiedziała że ma wpływ na FT4 tylko, a u mnie zawsze i tak w normach wirc ok [emoji108]
 
Do góry