reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Wyobrazcie sobie, że moja babcia rano została napadnięta i pobita. Po 11 znalazł ją ledwo żywą moj wujek, który wezwal policje i pogotowie. Do teraz nie miała zrobionego tomografu. Dopiero co ją wzieli na badanie. Po prawie 11h. Paranoja... jeszcze zeby to była mloda osoba ok, ale starsza? Gdzie schorowana i nie wiadomo czy cos sie nie dzieje w głowie...? Makabra.
O masakra. Dużo zdrowia Babci !!!
 
reklama
Wyobrazcie sobie, że moja babcia rano została napadnięta i pobita. Po 11 znalazł ją ledwo żywą moj wujek, który wezwal policje i pogotowie. Do teraz nie miała zrobionego tomografu. Dopiero co ją wzieli na badanie. Po prawie 11h. Paranoja... jeszcze zeby to była mloda osoba ok, ale starsza? Gdzie schorowana i nie wiadomo czy cos sie nie dzieje w głowie...? Makabra.
Ich trzeba postraszyc.. Zrobić jazgot.. Bo tak to im się nie spieszy.. A nie daj Boże coś w głowie się podziało.. Kto odpowie?? Oni? Mnie przeraża że mamy 21wiek a szpitale powiatowe zachowują się jak za czasów sredniowiecza
 
Wyobrazcie sobie, że moja babcia rano została napadnięta i pobita. Po 11 znalazł ją ledwo żywą moj wujek, który wezwal policje i pogotowie. Do teraz nie miała zrobionego tomografu. Dopiero co ją wzieli na badanie. Po prawie 11h. Paranoja... jeszcze zeby to była mloda osoba ok, ale starsza? Gdzie schorowana i nie wiadomo czy cos sie nie dzieje w głowie...? Makabra.
Takich gnoi to tylko do odstrzału! Mam nadzieję, że babcia wyjdzie z tego a sku***wiela/i dorwą i porządnie ukarają!
 
Dokładnie, mnie wstyd ze w ogole kaza jej tyle czekać. Napisałam kuzynce zeby do Wojewódzkiego nfz napisać skargę i podlozyc kopie dokumentów. Tam bedzie napisane o ktorej została przyjęta, o której zrobili badania pewnie już nie napiszą, ale coś zrobić trzeba bo to skandal. Tak jak ja napisalam do rzecznika spraw obywatela skargę na przychodnie w której przyjęli mojego meza. Na początku nie chciałam tego robić, ale stwierdzilam ze tak być nie może. Dostalam odpowiedz (bo emaila napisalam) ze przyjrzą się temu i ze przepraszają bo nie mają prawa nie przyjac pacjenta bez testu jesli jest podejrzenie ospy czy innej choroby zakaźnej. Ani w ogóle. Każdy pacjent ma byc leczony czy to szczepiony czy nie. 😒
 
Wczoraj ogłądałam na instagramie filmiki jakiś amerykańskich rodzin, które przebijały balony i w zaleznosci od koloru konfetti dowiadywali sie co im sie urodzi. Najlepsze byly własnie dwie babeczki, obie miały po dwóch synow i sie okazało ze urodzi im sie trzeci- ich miny mówiły same za siebie, takie biedne zrezygnowane i zawiedzione
emoji3.png
Haha to wyobraź sobie że moja siostra urodziła pięciu synów 🙈

Dziewczyny jak u Was z kłuciem czy bólem brzucha? Bo ja dzisiaj czuje dość mocne kłucia i myślę czy jest ok.. zaczęłam 12 tydzień.
Mnie też od kilku dni kłuje. Dziś skończyłam 14tc.


Proszę o wpisanie mnie na połówkowe 17.01 🙏☺️
 
Trzeba było powiedziec "nie, bocian nam w prezencie przyniósł te dzieciatko" 🤣 Jezu, można po 2 cesarkach miec 3 dziecko, nie widzę sensu.sie tłumaczenia nawet. Wiem ze juz 4 cc moze byc wątpliwa, bo lekarze sie wtedy boją ale są ludzie którzy jednak wpadają i mają tą 4 i żyją...
Niepokalane poczęcie 🙈 anioł zstąpił z nieba i ogłosił 🙈 😂
 
Ja do kuchni w ogóle od dobrego tygodnia nie wchodzę bo od razu mam odruch wymiotny...
Ostatnio jak otworzyłam lodówkę to mnie szarpało na wszystkie strony.. A okazało się, że półtora tygodnia temu mój małżonek na szybko schował patelnie do piekarnika z resztą pieczarek na zapiekanki [emoji3061] zakwitły... Wyobraźcie sobie ten smród i moje zdziwienie [emoji3061][emoji15]
 
Ostatnio jak otworzyłam lodówkę to mnie szarpało na wszystkie strony.. A okazało się, że półtora tygodnia temu mój małżonek na szybko schował patelnie do piekarnika z resztą pieczarek na zapiekanki [emoji3061] zakwitły... Wyobraźcie sobie ten smród i moje zdziwienie [emoji3061][emoji15]
O kurde, to nieźle [emoji23]
Ja bym chyba tego nie przetrwała [emoji1785][emoji2961]
 
reklama
Wyobrazcie sobie, że moja babcia rano została napadnięta i pobita. Po 11 znalazł ją ledwo żywą moj wujek, który wezwal policje i pogotowie. Do teraz nie miała zrobionego tomografu. Dopiero co ją wzieli na badanie. Po prawie 11h. Paranoja... jeszcze zeby to była mloda osoba ok, ale starsza? Gdzie schorowana i nie wiadomo czy cos sie nie dzieje w głowie...? Makabra.
Straszne to jest, ale w naszym kraju jest niestety straszna znieczulica [emoji3525] mam nadzieję że z babcią wszystko dobrze [emoji846]

A jeśli chodzi o ten nasz nieszczęsny rząd to niestety najwięcej na temat ciała kobiet i ich dzieci mają do powiedzenia osoby, które nie mają pojęcia o rodzicielstwie czy nawet małżeństwie [emoji3525] i dopóki Kaczor i Godek rządzą to tak będzie i to jest straszne [emoji3525]
 
Do góry