reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Moja cudowna teściowa, jak leżałam na podtrzymaniu z najmłodszym z synów, stwierdziła, ze powinnam wyjąc na własne zadanie, bo i tak nic z tego nie będzie …. O
Ciąży z córka dowiedziała się chyba w 8 mcu 😁. Teraz tez nie spieszę się z informacja ;)
Eh, przykre to.
Moja tesciowa natomiast sie strasznie cieszy bo to jej pierwsze wnuczatko bedzie 😅 Mojej mamy 4, ale też sie cieszy 😅 Chociaz na poczatku bo ona się dowiiedziala jako pierwsza to "o ja pier dol e , nie mogłaś poczekac miesiaca ?" 😂 Bardzo martwiła się o moja prace ktora zaczelam dwa tygodnie wczesniej xd
 
reklama
Dla mojej mamy z koleji każde dziecko powyżej 1 to patologia i wpadka ;) a my żyjemy dla siebie :) postanowiliśmy się z mężem odmłodzić, mając 1 dorosłego syna i 3 nastolatków ;)
A naszym marzeniem jest mieć najmniej 3. Max 4 dzieci. Wszyscy maja problem z tym, bo po co NAM TYLE dzieci. Wystarczy dwójka A najlepiej to jedno i tyle, bo trzeba wracac do pracy. Wlasnie słowa mojej mamy jak i tesciowej... 😒
 
Hej dziewczyny, jestem wreszcie po badaniu. Wszystko jest w porządku :) maluszek rośnie, krew i mocz też ok. Mam już też zapisać się na połówkowe.
Była mega obsuwa, na dodatek cały dzień mnie bolała głowa, a w trakcie wizyty to myślałam, że mi eksploduje 🤯 wzięłam paracetamol bo nie było już wyjścia.
 
A naszym marzeniem jest mieć najmniej 3. Max 4 dzieci. Wszyscy maja problem z tym, bo po co NAM TYLE dzieci. Wystarczy dwójka A najlepiej to jedno i tyle, bo trzeba wracac do pracy. Wlasnie słowa mojej mamy jak i tesciowej... 😒
Ja zawsze chciałam dużo dzieci. I marzyłam o córce :) mam trzech synów i czwarta córcia :) mój najstarszy od 3 lat mieszka w UK, drugi w lipcu będzie pełnoletni… dlatego długo próbowaliśmy zajść w ciąże , żeby mieć maluszka :) kocham dzieci i lubię być mama :)
 
A naszym marzeniem jest mieć najmniej 3. Max 4 dzieci. Wszyscy maja problem z tym, bo po co NAM TYLE dzieci. Wystarczy dwójka A najlepiej to jedno i tyle, bo trzeba wracac do pracy. Wlasnie słowa mojej mamy jak i tesciowej... 😒
O ja całe życie chcialam 4, a jak komuś powiem łącznie z rodziną to maja oczy jak 5 zl xD co najmniej jakbym kogos zabila :D
 
Dziś powiedziałam teściowej o ciąży 🙈 była przerażona hahah. Biadoliła że po dwóch cesarkach przecież jestem i co to będzie. To jej mowie że przed zajściem w ciążę konsultowałam to z dwoma ginekologami i nie widzieli przeciwwskazań a ona na to z niedowierzaniem "czyli to było planowane????" 🤣🤣🙈
hahaha no nie spodziewała się😂 moja koleżanka jak powiedzieli teścia o drugiej ciąży to zapytała ich teściowa czy nie wiedzą jak trzeba się zabezpieczać 😅 o i mieli jedynaka swiadomie
 
reklama
Trzeba było powiedziec "nie, bocian nam w prezencie przyniósł te dzieciatko" 🤣 Jezu, można po 2 cesarkach miec 3 dziecko, nie widzę sensu.sie tłumaczenia nawet. Wiem ze juz 4 cc moze byc wątpliwa, bo lekarze sie wtedy boją ale są ludzie którzy jednak wpadają i mają tą 4 i żyją...
znajoma ma tak 4 bardzo ryzykowne ale wpadli sobie. Podwiązki ja po CC odrazu bomowili że następnej nieprzezyje
 
Do góry